iOS 9 حرکت‌ انگشتان شما را پیش‌بینی خواهد کرد 0 دیدگاه

ios-9-logo-843

آن‌طور که توسعه‌دهندگان حدس می‌زنند جدیدترین سیستم‌عامل اپل یعنی iOS 9 می‌تواند حرکت انگشتان شما را بر صفحه‌ی نمایش آیفون یا آیپد پیش‌بینی کند.

برای آینده آماده شوید: «سیری» همه ‌چیز را در مورد شما می‌داند و آیفون شما هم می‌تواند پیش‌بینی کند که کدام قسمت گوشی خود را می‌خواهید لمس کنید.
نسخه‌ی بتای iOS 9 در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفته است و هر روزه اطلاعات مختلفی از جدیدترین سیستم‌عامل اپل توسط این افراد منتشر می‌شود. آنها همین‌طور که در میان کدهای مختلف این نرم‌افزار پرسه می‌زنند، تعدادی از ویژگی‌های آن توجه‌شان را جلب کرده است. این توسعه‌دهندگان تیزبین سرنخی به ویژگی «پیش‌بینی لمسی» در iOS 9 پیدا کرده‌اند که کاملا در بخش اسناد توسعه‌دهندگان iOS قابل مشاهده است. آیا آیفون یا آیپد شما قرار است حدس بزند که کدام قسمت صفحه‌نمایش را لمس خواهید کرد؟  
معنی ویژگی یاد شده می‌تواند به سادگی این باشد که نرم‌افزار توانایی تشخیص تفاوت میان کلیدها و فضاهای خالی را خواهد داشت، یا اینکه آیفون شما آنقدر با عادت‌های لمسی شما آشنا خواهد شد که بتواند برای شما «پرندگان خشمگین» را بازی کند.
اپل رسما در این باره اظهارنظری نکرده است، تنها نکته‌ای که می‌دانیم این است که احتمالا در کنار تمام ویژگی‌های جالب دیگرِ iOS 9 یک ویژگی پیش‌بینی لمسی هم در راه است. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.