Google Store، فروشگاه آنلاین جدید گوگل برای فروش گجت‌ها 0 دیدگاه

۳d7e7da7aeba3ae9febe4f01af6df55e

گوگلفروشگاه آنلاین جدیدی را برای فروش گجت‌های خود افتتاح کرده است. از این پس کاربران می‌توانند برای خرید گجت‌های گوگلی به جای مراجعه به گوگل پلی به google store مراجعه کنند.

گوگل فروشگاه آنلاین جدیدی را برای فروش محصولات خود افتتاح کرده است که می‌توان از طریق آن انواع محصولات تحت برند گوگل را نظیر گجت‌های پوشیدنی اندروید ور تا ترموستات‌ها نست و کروم‌کست تهیه کرد. گوگل استور از این پس برای خرید گجت‌های الکترونیک گوگلی جایگزین گوگل پلی خواهد شد. از جمله‌ی گجت‌های موجود در این فروشگاه می‌توان به انواع کیبوردهای نکسوس، کاورهای مختلف و شارژ‌های مناسب برای استفاده در ابزار‌های نکسوس و همچنین لوازم جانبی مربوط به گوگل گلس اشاره کرد. گوگل به مناسبت افتتاح فروشگاه خود، برای مدت محدودی، به‌عنوان هدیه، ارسال رایگان را برای خریداران در نظر گرفته است.

گوگل پلی همچنان به‌عوان فروشگاهی برای عرضه‌ی انواع بازی‌ها، اپلیکیشن‌ها و خدمات نرم‌افزاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. گوگل فعالیت پلی استور خود را همزمان با عرضه‌ی کروم‌بوک جدید ۱٫۰۰۰ دلاری خود آغاز کرده است. در ابتدای محصولات قرار گرفته در فروشگاه نیز می‌توان کروم‌بوک پیکسل را مشاهده کرد.

منبع : زومیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.