برنامه ویژه سامسونگ برای آیفون داران کار با Galaxy S6 Edge + 0 دیدگاه

edge-16

سامسونگ برای دارندگان آیفون در برنامه ویژه ای ترتیب داده است. بدین شیوه اغلب آیفون داران به زودی صاحب یک گوشی آخرین مدل از برند سامسونگ خواهند بود. در شرح دقیق این روش همراه ما باشید.

سامسونگ در آخرین اقدام خود برای کاربران آیفون (که ۸۶ درصد کاربران تلفن همراه را تشکیل میدهند) این امکان را فراهم کرده که با پرداخت تنها ۱ دلار ۳۰ روز آخرین گوشی تولیدی این شرکت یعنی Galaxy S6 Edge + را تست کنند.  کاربران نوت ۴ هم میتوانند تنها با پرداخت ۱۰۰ دلار سرویس پریمیوم این شرکت را خریداری و گوشی خود را در حین قرار داشتن در قرار داد رسمی با اپراتور خود به گلکسی اس ۶ اج پلاس بروزرسانی کنند.

برای ثبت نام در این برنامه ها سامسونگ از کاربران خواسته که به منظور ثبت نام با آیفون خود وارد سایت سامسونگ شوند. و مراحل ثبت نام را انجام دهند. این روش شناسایی کاربران از سوی سامسونگ است تا تنها کاربران آیفون قادر به ثبت نام در این برنامه باشند. ۱ دلار پرداختی برای ثبت نام برای کلیه هزینه های استفاده از گوشی به همراه یک پلن ۳۰۰ مگابایتی دیتا برای مدت یک ماه است. سخنگوی سامسونگ در باره ساعات اولیه راه اندازی این سرویس چنین گفت: “فقط در چند ساعت ۱۰۰ ها کاربر برای استفاده و تست آخرین گجت های ما ثبت نام کردن! این روش اطمینان ما از کیفیت محصولاتمون رو نشون میده و کیفیت ما رو در بلند مدت اثبات میکنه.”

همیشه رقابت با آیفون داران از جمله اصلی ترین دستورالعمل های فرمانی مدیریت سامسونگ بوده. به نظر شما این روش موفقیت آمیز و به افزایش آمار فروش محصولات سامسونگ خواهد انجامید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.