۵ راه برای کسب بیشترین بازدهی از آیپد و آیفون 0 دیدگاه

cardsapp

اگر شما هم از کاربران آیفون و یا آیپد هستید. بطور حتما مدام در صدد کشف روش های جدید برای بهره بری بیشتر از گجت های خود هستید. در این مطلب قصد داریم به ۵ روش برای افزایش مزایا و ساده تر کردن زندگی شما با استفاده از آیفون و یا آیپد بپردازیم. مسلما بسیاری از ما از کلیه پتانسیل های موجود بر روی پلت فرم آیفون و آیپد استفاده نمیکنیم و آشنایی با برخی ترفند ها در این حوزه خالی از لطف نیست.

۱- استفاده از آیپد بعنوان مانیتور: شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن هایی چون AirDisplay آیپد خود را به یک مانیتور برای رایانه مک یا ویندوزی خود تبدیل کنید.

۲- بازی، با کلیه امکانات: بسیاری از بازی های موجود بر روی اپ استور علاوه بر اینکه با کلیه کاربران آیفون و آیپد بصورت چند نفره قابلیت اجرا دارند، به شما این امکان را میدهند که بازی را بر روی تلویزیون خود بصورت بی سیم یا با استفاده از رابط HDMI پخش کنید. از جمله این بازی ها میتوان به سری بازی های Real Racing اشاره کرد. اپلیکیشن Card Table هم امکان اجرای بازی های تخته ای را بصورت گروهی و بر روی تلویزیون فراهم میکند.

۳- آیفون بعنوان یک ریموت کنترل همه کاره: با استفاده از اپلیکیشن هایی چون Team Viewer از هر جای جهان میتوانید کنترل رایانه خود را به دست بگیرید و همچنین اپلیکیشن هایی چون Samsung Remote نیز به شما امکان میدهند کنترل کامل دستگاه های داخل منزل خود همچون تلویزیون های هوشمند و پخش کننده ها را به دست بگیرید. این اپلیکیشن ها استفاده راحت از امکانات داخل Smart Hub را نیز تسهیل و میسر میکنند.

۴- آیفون و آیپد بعنوان دوربین های مدار بسته: استفاده از اپلیکیشن هایی چون AtHome Video Streamer و Surveillance Camera for Mobiscope و Manything home security webcam به شما امکان میدهند در هنگامی که در خارج از منزل به سر میبرید گجت های خود مانند آیفون و آیپد را به دوربین های مدار بسته ای تبدیل کنید تا تصویر داخل منزل را بصورت زنده برای شما در هر کجای جهان مخابره کنند.

۵- کنترل کننده ارائه های Powerpoint: اپلیکیشن هایی چون Mouse Pro نیز به شما امکان میدهند کنترل کامل Presentation ها و ارائه های اطلاعاتی خود را بر روی پرده سینما و با استفاده از پروژکتور مدیریت و به راحتی انجام دهید.

منبع : بروزرسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.