گوشی‌های Galaxy S6 و Galaxy S Edge از آیفون ۶ گران قیمت‌تر خواهند بود 0 دیدگاه

ُSamsung Gallaxy

تا کمتر از یک ماه دیگر، کنفرانس سامسونگ برای رونمایی از محصولات جدید  خانواده گلکسی برگزار خواهد شد. امروز شایعه شده که کره‌ای‌ها قصد دارد قیمت بالاتر از آیفون ۶ را برای گلکسی اس‌ها در نظر بگیرند.

کنفرانس سامسونگ در MWC در حالی برگزار خواهد شد که تا به امروز، با اطلاعات بی‌شماری که از این دو محصول به بیرون درز پیدا کرده است. حداقل از موارد اصلی آن با خبر شده‌ایم. ولی قیمت این محصولات هنوز مسئله مبهمی است که به نظر می‌رسد این موضوع نیز  بار دیگر با کمک یک منبع دیگر لو رفته باشد. همانطور که اطلاع دارید، کنفرانس what’s next سامسونگ در کمتر از یک ماه دیگر در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود. در حال حاضر، به لطف منابع دور و نزدیک، از مشخصات فنی، طراحی و هم اکنون با اخبار جدیدی که از AndroidPit منتشر شده است، از قیمت آن مطلع شده‌ایم.

در صورتی که اطلاعات منتشر شده از این منبع، صحیح باشند، قیمت محصولات جدید سامسونگ از آیفون‌ ۶ اپل نیز گران قیمت‌تر خواهند بود. قیمت Galaxy S6 چیزی در حدود  ۷۴۹ تا  ۹۴۹ یورو است و در صورت صحت شایعات، دارای حافظه‌هایی با گنجایش ۳۲GB و ۶۴GB و ۱۲۸GB خواهد بود. از سوی دیگر، Galaxy S Edge دارای همین حافظه‌ها خواهد بود ولی قیمت آن از ۸۴۹ یورو شروع خواهد شد که ارزان‌ترین مدل آن ۱۰۰ یورو از Galaxy S6 بیشتر خواهد بود.

در مقایسه با رقبا، آیفون ۶ با قیمت  ۶۹۹ تا ۸۹۹ یورو در اروپا قیمت گذاری شده است. در واقع ارزان‌ترین مدل آیفون ۶ با حافظه ۱۶ گیگابایت، قیمتی نزدیک به ۶۹۹ یورو دارد. آیفون ۶ پلاس نیز با همین مقدار حافظه با قیمتی ۱۰۰ یورو گران‌تر نسبت به آیفون ۶ به فروش می‌رسد.

قیمت شایعه شده از محصولات سامسونگ در اروپا را در زیر مشاهده کنید:

  • Samsung Galaxy S6 32 GB: €۷۴۹
  • Samsung Galaxy S6 64 GB: €۸۴۹
  • Samsung Galaxy S6 128 GB: €۹۴۹
  • Samsung Galaxy S Edge 32 GB: €۸۴۹
  • Samsung Galaxy S Edge 64 GB: €۹۴۹
  • Samsung Galaxy S Edge 128 GB: €۱۰۴۹

به هر صورت برای قضاوت در رابطه با قیمت‌گذاری محصولات سامسونگ کمی زود است. پس بهتر است قضاوت در این رابطه را تا زمان برگزاری کنفرانس این شرکت به تعویق بیندازیم.

منبع : زومیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.