گروه صنعتی البرز 0 دیدگاه

parsshomali

مشخصات مشتری
گروه صنعتی البرز به عنوان یک شرکت تجاری در سال ۱۳۷۱ با هدف فروش و توزیع چسب در صنایع سلولزی تاسیس شد. سپس در سال ۱۳۷۹ و در راستای توسعه فعالیتهای اصلی خود اقدام به راه اندازی کارخانجات تولیدی پارس شمالی در شهر آمل کرد که وظیفه آن نیز تولید انواع چسب جهت مصرف در صنایع سلولزی بود. از سوی دیگر با بررسی بازارهای داخلی و خارجی و نیاز به توسعه محصولات تولیدی، شرکت پویا چسب البرز را با هدف تولید چسب پلی وینیل استات در سال ۱۳۸۲ راه اندازی کرد.

با توجه به ارتباطات موثر این گروه صنعتی با صنایع چوبی و سلولزی کشور و نیاز این صنایع به خدمات بازرگانی و تولید روکش های طبیعی و نئوپان و MDF و با هدف پاسخگویی به این نیاز، در سال ۱۳۸۵ شرکت پارسیان چوب البرز را در شهرک صنعتی بابکان احداث کرد. عمده فعالیت این شرکت تولید و واردات کاغذ ملامینه و کاغذهای دکوراتیو میباشد.

با هدف تامین نیازهای تولیدکنندگان داخلی به مواد اولیه و تجهیزات، گروه صنعتی البرز اقدام به تاسیس یک شرکت بازرگانی تخصصی تحت نام بهفرتجارت البرز در سال ۱۳۸۹ نمود.

گروه وب ایران کو توانست پنج وبسایت گروه صنعتی البرز را بر روی سی ام اس وردپرس با استفاده از مولتی سایت روی سه دیتابیس و پنج کنترل پنل پیاده سازی و اجرا نماید.هر وبسایت این گروه شامل سه زبان فارسی انگلیسی و ترکی میباشد که با استفاده از موتلی سایت وردپرس این امکان برای این مجموعه فراهم آمد.در مجموع پورتال گروه صنعتی البرز شامل ۱۵ زیر سایت است که روی سه دیتابیس بنا نهاده شده است.
علاوه بر طراحی و پیاده سازی وب سایت های گروه صنعتی البرز گرافیست های ما مفتخر بوده اند به طراحی لوگو های مورد نیاز این مجموعه نیز بپردازند.

لینک وبسایت گروه صنعتی البرز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.