گجت OnHub گوگل: سرعت اینترنت منزل را تقسیم کنید! 0 دیدگاه

onhub-blog

با روتر OnHub محصول جدید گوگل آشنا بشید. این روتر در ضمن داشتن تنظیمات ساده امکانات متعدد و جالبی رو بر روی اینترنت خونگی شما پیاده میکنه.

این روتر مخصوص استفاده خانگی طراحی شده و تنظیم و کار با اون بی نهایت ساده است. اما شما برای خرید این روتر قیمت بالایی معادل ۱۹۹ دلار رو باید پرداخت کنید که البته شاید ارزششو داشته باشه. این روتر میتونه در صورت نیاز طوری تنظیم بشه که گجت هایی که بهش متصل هستن رو اولویت بندی کنه و در زمانی که مصرف بالا و سرعت دسترسی به اینترنت پایینه، سرعت بیشتری رو به گجت دارای اولویت اختصاص بده. این روتر با امکانات جدید و متعددش برای رقابت با روتر AiportExtreme محصول اپل اومده.

این روتر پهنای باندی معادل ۳۰۰ مگابیت رو با پرتکل های ۸۰۲٫۱۱b/g/n پشتیبانی میکنه. انجام تنظیمات از طریق یک رابط کاربری تحت وب پس از اولین اتصال گجت ها به روتر بصورت محافظت شده انجام میگیره. این روتر همچنین امکانات شبکه سازی دستگاه ها و اشتراک مودم ها بصورت بی سیم رو داراست. تعداد ۲۰ دستگاه هم میتونن بصورت همزمان به اون وصل بشن. پشتیبانی از Google Fiber هم در این روتر در نظر گرفته شده که مخصوص نواحی از آمریکا هست که توسط گوگل به تجهیزات فیبر نوری مجهز شدن.

منبع : بروزرسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.