کدهای Google Now خبر از امکان اضافه شدن اعلان های صوتی می دهند 0 دیدگاه

lmabogoog

علی رغم همه مزایای اپ Google Now محدودیت هایی نیز در آن وجود دارند که چندان خوشایند و دلچسب نیستند، از جمله وابستگی صرف آن به سرویس های خود گوگل، یا اینکه تنها در زمانی می توانیم از آن استفاده نماییم که در حال نگاه کردن به نمایشگر تلفن هوشمند خودمان باشیم و برای مثال بهره گیری از آن در هنگامی که مشغول رانندگی هستیم امکان ندارد.

وب سایت اندروید پلیس اخیراً این اپلیکیشن اندرویدی ویژه ی جستجو، و کدهایش را کالبد شکافی کرده و توانسته به اطلاعات جالبی در رابطه با قابلیت های جدید احتمالی آن که شاید در آینده ای نه چندان دور به کاربران عرضه شوند دست یابد.

بر اساس آنچه از جانب سایت مذکور انتشار یافته ظاهراً گوگل در کد هایش قابلیت افزودن اعلان یا نوتیفیکیشن های صوتی را در نظر گرفته است، این بدان معناست که از این به بعد امکان آن وجود خواهد داشت تا در هنگام رانندگی بدون نگاه کردن به موبایل خود اعلان های مثلاً مرتبط به ترافیک را به صورت صوتی بشنوید و از آنها آگاه گردید.

همچنین بر مبنای مشاهدات اندروید پلیس نشانه هایی از باز شدن درب های گوگل ناو به روی اپلیکیشن ها و سرویس های شخص ثالث رویت شده است. در این اپ ظاهراً آیکن هایی گنجانده شده که امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در شبکه های اجتماعی به غیر از گوگل پلاس (مانند فیس بوک، توییتر و…) را فراهم می آورند.

بخشی نیز با عنوان third_party_welcome در میان کدها دیده شده که بر اساس آن احتمال می رود در آینده امکان پست کردن “ناو کارت ها” توسط اپلیکیشن های شخص ثالث فراهم آید.

اگرچه اضافه شدن هیچ یک از امکانات یاد شده به Google Now قطعی نیست ولی بر مبنای تغییراتی که کمپانی مادر در کدهای این اپلیکیشن صورت داده احتمال اضافه شدن هر کدام از آنها تا حد بالایی وجود دارد و لذا باید منتظر ماند و دید در نهایت ساکنین مانتین ویو کدامیک از قابلیت ها را در چه زمانی در اختیار عموم کاربران قرار می دهند.
منبع : دیجیاتو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.