کدام نسخه آیفون مناسب ماست ؟ 0 دیدگاه

Iphone 6S

بسیاری از کاربران آیفون هنگام خریدن آن دچار شک و تردید هستند که با وجود قیمت های مختلف نسخه های متفاوت آیفون کدام یک مناسب کارشان است در این مقاله از وب ایران سعی داریم شما را در انتخاب یک نسخه درست از تلفن هوشمند آیفون باتوجه به نیازتان راهنمایی کنیم.

 

ابتدا باید اطلاعاتی راجع به آیفون های موجود در بازار داشته باشید اپل با معرفی آیفون ۶ دو سایز صفحه نمایش برای آیفون در نظر گرفت نسخه ای کوچکتر با ابعاد صحه نمایش ۴٫۷ اینچ و نسخه ای بزرگتر با ابعاد صفحه نمایش ۵٫۵ اینچ که هر کدام از این نسخه ها در سه ظرفیت ۱۶،۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه میشوند برای یک کاربر عادی انتخاب نسخه ای مناسب از آیفون کمی دشوار خواهد بود

قدم اول در انتخاب آیفون تعیین نسخه آن است ۶S یا ۶S Plus اگر بیشتر در حال رفت و آمد هستید ودوست دارید کنترل کامل روی گوشی خود داشته باشید و به راحتی در جیب خود آن را حمل کنید انتخاب شما قطعا نسخه ۴٫۷ اینچی یعنی۶S خواهد بود اما اگر صفحه نمایش بزرگ را میپسندید و از تلفن خود برای کار های حرفه ای  استفاده میکنید که صحه نمایش بزرگ میخواهد  نسخه ۵٫۵ اینچی گزینه بهتری خواهد بود.

اما از ابعاد صفحه نمایش که خارج شویم موضوع دیگر مورد اهمیت انتخاب حافظه داخلی دستگاه است از  آنجایی که آیفون ها امکان افزایش حافظه توسط درگاه میکرو اس دی را ندارند اهمیت موضوع دو چندان میشود.

اگر شما سازنده اپلیکیشن نیستید و چند اپلیکیشن چند گیگابایتی را به طور همزمان توسعه نمی‌دهید، پس یک آیفون ۱۶ گیگابایتی احتمالا بیشتر از نیازتان حافظه خواهد داشت. بنابراین احتمالا تصاویر و ویدئوهای زیادی را نیز در گوشی خود ذخیره نخواهید کرد و آنها را هر چند وقت یک بار از گوشی‌تان پاک خواهید کرد.

آیا تصاویر و ویدئوهای خود را به خوبی مدیریت می‌کنید؟ اگر بله، شما فردی هستید که به فضای کمتری نسبت به افرادی که گوشی خود را با هزاران تصویر و ویدئو پر کرده‌اند نیاز خواهند داشت.

آیا گوشی را برای مصرف کاری می‌خواهید؟ گوشی‌هایی که برای مصرف تجاری استفاده می‌شوند، اغلب فایل‌های بی استفاده کمتری نسبت به گوشی‌هایی که مصرف شخصی دارند، در آنها وجود دارد.

اگر موارد بالا پاسخ تان را داد دلیلی به خرید نسخه های با ظرفیت بالاتر نیست اما اگر بازی و نرم افزاری های حجیم زیادی استفاده میکنید و میخواهید مدت زمان بیشتری فیلم برداری کنید بدون نیاز به استرس نسبت به پر شدن حافظه نسخه ۶۴ گیگابایتی جوابگو خواهد بود اما اگر استفاده شما از گوشی بسیار زیاد بوده و داده های تلفن خود را خالی نمیکنید و همیشه در تلفن خود آن ها را ذخیره میکنید چاره کار خرید نسخه ۱۲۸  گیگابایتی آیفون است که تمام نیاز های شمارا برطرف میکند و میتوانید بدون هیچ مشکلی از آیفون خود لذت ببرید.

منبع : بروزرسانی

 

منبع:بروزرسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.