کار کردن با کروم در آی او اس اکنون آسان تر میشود 0 دیدگاه

۲e1ax_macburo_frontpage_chrome-for-ios

همانطور که میدانید اپل با معرفی آیفون ۶ تغییر بزرگی در ظاهر و ابعاد آیفون های خود ایجاد کرد یکی از این تغییرات که خیلی از کاربران از آن خوشنود هستند و خیلی ها ناراضی بزرگ شدن صفحه نمایش بود.

در ابتدا بد نیست معرفی مختصری از مرورگر کروم داشته باشیم این مرورگر یک مرورگر وب رایگان است که در ۲ سپتامبر ۲۰۰۸ (۱۲ شهریور ۱۳۸۷) توسط شرکت گوگل بر پایهٔ پروژهٔ کرومیوم عرضه شد. در ابتدا نسخهٔ آزمایشی آن برای کاربران نرم‌افزار سیستم‌عامل ویندوز در یک‌صد کشور جهان عرضه شد و پس از مدتی گوگل اعلام کرد که نسخه‌های منطبق با سیستم‌عامل گنو/لینوکس و رایانهٔ اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع خواهد شد. موتور این مرورگر نرم‌افزار آزاد WebKit است.

گوگل برای سیستم عامل iOS که یکی از سیستم عامل های مطرح حال حاضر در دنیا میباشد نیز مرورگر اختصاصی خود را منتشر کرده است در نسخه جدید این مرورگر با توجه به افزایش سایز صفجه نمایش گوگل تصمیم گرفته است قابلیت هایی را برای کسانی که بایک دست از تلفن هوشمند خود استفاده میکنند اضافه کند یکی از این قابلیت ها برای رفرش صفحه است ،این قابلیت به این صورت کار میکند که برای رفرش شدن صفحه کافی است دست خود را به سمت پایین بکشید تا صفحه رفرش شود همچنین قابلیتی برای ایجاد تب جدید با یک جرکت را به مرورگر خود اضافه کرده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.