چگونه تشخیص دهیم تلگرام در چه دستگاه هایی فعال شده است ؟ 0 دیدگاه

telegram

کاربران تلگرام در ایران روز به روز افزایش میابد به همین منظور بسیاری از کاربران از تلگرام خود در دستگاه های مختلف استفاده میکنند اما اگر تلفن همراهتان گم شود یا احساس کنید شخص دیگری به اکانت شما دسترسی دارد چاره کار چیست ؟در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چگونه تشخیص دهید تلگرام در چه دستگاه هایی فعال شده است .

 

برای آگاهی از اینکه تلگرام بر روی چه دستگاه هایی فعال است و اینکه آیا کس دیگری نیز شما را رسد می کند یا خیر مراحل زیر را دنبال کنید تا مطمئن بشوید که فقط خودتون به پیام های دریافتی دسترسی دارید:

۱- اپلیکیشن تلگرام رو باز کنید.

۲- به زبانه Settings که در پایین سمت راست صفحه قرار گرفته برید.

۳- روی Privacy and Security کلیک کنید.

telegram security

telegram-security

۴- سپس گزینه Active Sessions رو انتخاب کنید: حال در اینجا کلیه رایانه ها، تبلت ها و تلفن های همراهی که هم اکنون به این حساب کاربری دسترسی دارند و میتونن از طرف شما پیام ارسال کنند و پیام هاتون رو بخونن رو مشاهده میکنید.

telegram

telegram

۵- در ذیل گزینه Current Session دستگاهی که باهاش دارین کار میکنین رو مشاهده میکنید. در ذیل بخش Active Sessions هم کلیه دستگاه های دیگر رو میتونید ببینید. اگر میخواهید دسترسی کلیه دستگاه ها غیر از همان دستگاهی که هم اکنون باهاش دارین کار میکنین به اکانتتون مسدود بشه، روی Terminate all other sessions کلیک کنید. اگر هم میخواهید فقط دسترسی برخی دستگاه های دیگر رو مسدود کنید.

منبع : بروزرسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.