آموزش پین کردن پیام های مهم در تلگرام برای ادمین سوپرگروه ها 0 دیدگاه

کش تلگرام

تلگرام در هر بار اپدیت خود قابلیت های جدیدی را به این مسنجر محبوب اضافه می کند. امکان ویرایش پیام های ارسال شده بسیار مورد توجه قرار گرفت.یک امکان دیگر که برای مدیران گروه ها پین کردن پیام های مهم در تلگرام است که در این پست به شما آموزش می دهیم.با وب ایران همراه باشید.

 

با کمک پین کردن ادمین گروه ها پیام های مهم را میتوانند مانند اعلان در بالای گروه به اطلاع همه برسانند.این پیام برای کسانی که در گروه هستند یا بعدا عضو میشوند به نمایش درمی اید.تلگرام خود را اپدیت کنید تا مراحل را با هم طی کنیم.

اگر میخواهید از این قابلیت در گروه کوچک خود استفاده کنید ابتدا آن را به سوپر گروه تبدیل کنید.آموزش سوپر گروه را در زیر قرار داده ایم.

 

سوپر گروه در تلگرام

حال که یک سوپرگروه دارید میتوانید پیام ها را پین کنید.کافی است بر روی پیام مورد نظر کلیک کنید و گزینه Pin را انتخاب کنید.

پین کردن پیام های مهم در تلگرام

 

پنجره ای باز می شود در آن در آن گزینه ی Notify all members قرار دارد که اگر تیک داشته باشد باز هم  افرادی از گروه نوتیفیکیشن خود را غیرفعال کرده باشند باز هم این پیام مثل هشدار برای آن ها به نمایش در  می آید.

حال پیام در بالای گروه به صورت اعلام دیده می شود که با زدن ضربه در گوشه سمت راست آن پنجره ای باز می شود که با انتخاب Unpin پیام از اعلان خارج می شود.

منبع : بروزرسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.