وان‌پلاس سیستم‌عامل خود را با نام OxygenOS منتشر می‌کند 0 دیدگاه

۱۶۵۸a31c9d174ba8d8e95be08c114719_XL

وان‌پلاس برای معرفی سیستم‌عامل جدید خود در ۲۳ بهمن ماه برنامه‌ریزی کرده است. این کمپانی که از رام سایانوژن در گوشی‌های‌هوشمند قبلی خود استفاده می‌کرد، حال درصدد مهاجرت به رام جدیدی با عنوان OxygenOS است.

وان‌پلاس دیروز با انتشار تصویری که شامل نمایی از جدول تناوبی عناصر بود، وعده‌ی انتشار رام اختصاصی خود را در تاریخ ۲۳ بهمن ماه داد. کمپنی چینی پیش از این نیز وعده‌هایی را در مورد تولید یک رام اختصاصی داده بود.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط وان‌پلاس، این رام پرقدرت و قابل شخصی‌سازی بوده و ویژگی‌های غیرضروری در آن کنار گذاشته‌ شده‌اند. ماه گذشته وان‌پلاس با اعلام اینکه درصدد انتشار رام اختصاصی خود است، مسابقه‌ای را برای انتخاب یک نام برای این رام شکل داد. پس از آنکه سایانوژن قراردادی را با کمپانی میکرومکس به‌منظور تهیه رام‌ گوشی‌های ارزان‌قیمت این کمپانی به امضا رساند، از این‌رو گوشی‌هوشمند وان که از رام سایانوژن استفاده می‌کنند، برای فروش در هند با مشکلاتی روبرو شدند.

انتظار می‌رود سیستم‌عامل اکسیژن نیز بر پایه‌ی اندروید بنا شود.

نصب و استفاده از رام اکسیژن برای کاربران گوشی‌های‌هوشمند وان کمپانی اختیاری است. فردی که نام اکسیژن را برای این رام پیشنهاد داده، با یک جت اختصاصی راهی شن‌زن چین شده و یک دستگاه گوشی‌هوشمند وان مشکی با حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایتی نیز هدیه خواهد گرفت.

منبع : زومیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.