هنگام خرید تلفن های اندرویدی باید به چه نکاتی توجه کنیم (قسمت اول)؟ 0 دیدگاه

best-android-phones-back

اگر در بازار به تلفن های اندرویدی نگاهی کرده باشید متوجه گستردگی ابزار های اندرویدی خواهید شد ،از نگاه یک شخص حرفه ای انتخاب محصول خوب زیاد سخت نیست اما اگر یک کاربر تازه کار بوده باشید در بازار دچار آشفتگی خواهید شد در این مقاله نکات مهمی که باید هنگام خرید تلفن های اندرویدی باید رعایت کنیم مرور خواهیم کرد.

 

در تلفن های اندرویدی اولین نکته مهمی که وجود دارد این میباشد که تلفن همراهی انتخاب کنید که به جدیدترین نسخه اندروید مجهز شده باشد به صورت پیشفرض چرا که گاها تولید کنندهگان تلفن های اندرویدی به منظور سود بیشتر تلفن های قدیمی خود را به نسخه های جدید اندروید بروزرسانی نمیکنند و این برای کاربری که به تازگی گوشی مورد نظر خود را خریده است کمی عذاب آورد است برای جلوگیری از این موارد بهتر است جدیدترین محصول هر تولید کننده را در رنج قیمتی مورد نظر خریداری شود.

البته لازم به ذکر است تلفن های پرچمدار شرکت های به عنوان مثال سری نوت سامسونگ در زمینه بروزرسانی بسیار بهتر توسط شرکت پشتیبانی نرم افزاری میشوند و نیازی به دقت زیاد در این مورد نیست.اما از بحث پشتیبانی نرم افزاری  کهعبور کنیم نکته مهم دیگری که هنگام خرید باید به آن توجه کنید فیدبک ها و بازخورد های آن محصول است که با مراجعه به سایت های خارجی و مطالعه نظرات میتوتان از محصول آگاهی داشته باشیم .

تلفن های اندرویدی پرچمدار از بهترین کیفیت در تمامی زمینه ها به عنوان مثال دوربین ،صفحه نمایش و برخوردار هستند و انتخاب بیشتر در حد قیمت و امکانات میباشد .در تلفن های میان رده انتخاب بیشتر بر اساس قیمت در مقابل امکانات میباشد. .

در قسمت بعدی این مقاله که در شب های آینده منتشر میشود در مورد نکات سخت افزاری مهمی که قبل از خرید تلفن های اندرویدی باید بدانیم بحث میشود با ما همراه باشید….

منبع : بروز رسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.