هدست بلوتوث Bluewire مجهز به حافظه داخلی برای ضبط مکالمات 0 دیدگاه

۷b76e79dd6c8d6b9ca70eebf12fc789e_XL

حتما بارها برای شما پیش آمده است که مجبور باشید هنگام مکالمه تلفنی موضوعی را یادداشت کنید یا بعد از پایان تماس افسوس بخورید که چرا برخی موارد مهم را روی کاغذ ننوشته‌اید. شاید هم به واسطه شغل خود نیاز داشته باشید تا مکالمات را ضبط کرده و در آینده از آنها استفاده کنید. اینجاست که می‌توانیم یک گجت جذاب به نام Bluewire را به شما معرفی کنیم.

این هدست بلوتوث می‌تواند تمامی گفتگوهای رد و بدل شده در دو طرف گوشی‌ هوشمند یا تلفن VoIP را مستقیما بر روی حافظه ۱۶ گیگابایتی خود ذخیره کند. یعنی اگر گزارشگر، خبرنگار، وکیل یا کاربر عادی هستید که نیاز به ضبط مکالمات دارید، Bluewire به روزهای مشقت‌بار شما برای برقراری تماس و ادامه مکالمه از روی اسپیکر پایان می‌دهد.

سپس می‌توانید از طریق اپلیکیشن iOS یا اندروید مربوطه به مکالمات خود دسترسی داشته باشید. اگر بخواهید فضای بیشتری را آزاد کنید یا تغییراتی را بر روی فایل‌های صوتی خود ایجاد کنید، می‌توانید به طور مستقیم این مکالمات را روی گوشی، کامپیوتر یا تبلت همگام‌سازی کنید. (کاربران اندرویدی تمام کاری که باید انجام دهند این است که بلووایر را بر روی قسمتی از گوشی خود قرار دهند که به تراشه NFC مجهز شده است.)

هدست بلوتوث Bluewire

هدست بلوتوث Bluewire

اگر خیلی از اینکه هدست بلووایر روی گوشتان باشد، احساس خوشایندی ندارید، می‌توانید آن را با دیگر گوشی‌ها و هدست‌های مناسب یا حتی سیستم تماس خودروی خود جفت کنید. از آنجایی که سبک طراحی این هدست بلوتوث کاملا بدون سیم است، بنابراین از پد شارژ بی‌سیم Qi پشتیبانی می‌کند.

این تمام امکانات Bluewire نیست. از دیگر کارهایی که این هدست از پس انجام آن‌ها بر می‌آید می‌توان به تبدیل شدن این هدست به دستگاه واکی‌تاکی، سیستم هشدار حرکت Bluegard و چراغ قوه داخلی اشاره کرد.

کمپین ویژه هدست بلووایر در حال حاضر روی وب‌سایت Indiegogo فعال است و این امید وجود دارد که تا ۲۶ فوریه میزان سرمایه‌گذاری روی آن به ۴۰ هزار دلار برسد. قیمت اولیه آن ۱۴۹ تا ۱۷۹ دلار است و می‌توانید برای خرید بسته توزیعی ۵۰ تایی این هدست، ۷،۷۵۰ دلار بپردازید. سری اول خریداران بلووایر می‌توانند تا ماه جولای سال جاری میلادی دستگاه خود را تحویل بگیرند.

اما آنهایی که نیاز دارند مکالمات خود را ضبط کنند، تا زمان خرید یک هدست بلوتوث بلووایر باید دنبال مکانی ساکت در اداره خود باشند!

منبع : زومیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.