نسخه نهایی ویندوز ۱۰در اواخر تابستان یا اوایل پاییز ۲۰۱۵ از راه می رسد 0 دیدگاه

Windows-10-updates-WIndows-Phone-8-all-Lumias-01

در ماه سپتامبر و زمانی که مایکروسافت ویندوز ۱۰ را برای اولین بار رونمایی کرد، این شرکت اعلام نمود که نسخه جدید سیستم عامل اش در اواخر سال ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد.

رئیس اجرای مایکروسافت آقای کوین ترنر (Kevin Turner) جزئیات بیشتری را در مورد این موضوع بیان نموده و گفته: «برنامه ما این است که در اوایل تابستان ۲۰۱۵ نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان (Developer Preview) آماده گردد، سپس در اواخر تابستان یا اوایل پاییز سال ۲۰۱۵ مایکروسافت نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را در دسترس همه کاربران قرار خواهد داد.»

البته تاریخ عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ امکان دارد باز هم تغییر کند اما شرکت یاد شده وعده داده هر تغییر زمانی را به کاربران اطلاع خواهد داد.

هنوز زمان زیادی از اعلام خبر تست داخلی ویندوز ۱۰ بر روی تلفن های هوشمند توسط مایکروسافت نگذشته، و مهمتر اینکه غول ردموندی دنیای نرم افزار، تایید کرده که همه تلفن های هوشمند لومیا که از ویندوزفون ۸ بهره میبرند به ویندوز ۱۰ بروزرسانی خواهند شد. احتمالا سایر دستگاه های غیر لومیایی نیز این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد، اما در حال حاضر نمیتوان با قطعیت در مورد این موضوع سخن گفت.

بر طبق اعلام ZDNet، شرکت مایکروسافت یک نسخه پیش نمایش داخلی از ویندوز ۱۰ مخصوص موبایل را در اوایل ماه ژانویه ۲۰۱۵ به نمایش خواهد گذاشت. نسخه جدید سیستم عامل مورد بحث فقط مختص تلفن های هوشمند نبوده و بر روی تبلت های مبتنی بر پردازنده های ARM و اینتل نیز کار می کند.

منبع : دیجیاتو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.