میز هایی که تلفن همراه شما را با فناوری QI به صورت بیسیم شارژ میکنند ! 0 دیدگاه

qi-charger

یک شرکت لوازم خانگی یک‌سری میزکار، میزناهارخوری و لامپ وارد بازار می‌کند که می‌توانند تلفن‌های همراه را بی‌سیم شارژ کنند. این میز ها که با استفاده از فناوری QI کار میکنند قادرند تلفن های شما را شارژ کنند.

 

این شرکت سوئدی ماه گذشته اعلام کرد که این در ساخت این سری جدید میز از فناوری شارژ بی‌سیم Qi استفاده شده است؛ به این ترتیب ابزارهای الکتریکی که بر روی این میزها و یا نزدیکی آنها قرار می‌گیرند می‌توانند به صورت بی‌سیم و بدون اتصال به پریز برق شارژ شوند.این‌سری جدید میز که شامل میزکار، میزناهارخوری و میز پای‌تخت و چراغ مطالعه می‌شود ماه آینده به فروشگاه‌های اروپا و آمریکای شمالی عرضه می‌شود.ژانت اسکجلموز مدیر یکی از بخش‌های این شرکت لوازم خانگی به نام ایکیا گفت: در تحقیقات و بازدیدهای خانگی متوجه شدیم که آشفتگی‌هایی که بر اثر قاطی شدن سیم دستگاه‌های برقی ایجاد می‌شود، برای مردم ناخوشایند است.وی افزود: همچنین مردم همواره نگران یافتن شارژر و خالی شدن شارژ تلفن همراه خود هستند؛ درحالیکه راه حل‌های ابتکاری ما که شامل ادغام شارژ بی‌سیم به وسایل خانگی می‌شود زندگی را در خانه راحت‌تر می‌کند.

مبتکران فناوری Qi می‌گویند: Qi یک نوع شارژ بی‌سیم است که به بیشترین اندازه از آن استفاده می‌شود و می‌تواند در سه هزار مکان عمومی در سراسر جهان استفاده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.