منتظر اپل تی‌وی جدید در WWDC نباشید 0 دیدگاه

Apple-TV-4

روزنامه نیویورک تایمز می‌گوید علیرغم برنامه اولیه، اپل قصد ندارد از اپل تی‌وی جدیدی در WWDC رونمایی کند.

در حالی که حتی لوگوی WWDC 2015 اپل نیز به یک دستگاه «اپل تی‌وی» شباهت دارد و همه پیشبینی‌ها از معرفی نسل جدیدی از این دستگاه در مراسم امسال خبر می‌داد، روزنامه نیویورک تایمز گزارش داده که اپل از این تصمیم منصرف شده است.

به گفته این روزنامه معتبر، اپل در ابتدا قصد داشت اپل تی‌وی جدیدش را در کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال رونمایی کند، اما اپل به این نتیجه رسیده که این محصول هنوز “آماده نیست” و در نتیجه برنامه معرفی آن را فعلا کنار گذاشته است.

گفته می‌شود که نسل بعدی اپل تی‌وی دارای یک ریموت کنترل بهبود یافته است و همچنین توسعه دهندگان بالاخره می‌توانند برای این دستگاه برنامه تولید کنند.

حجم کم محتوا نیز از دیگر مشکلات اپل است. گفته می‌شود که سرویس تلویزیون اینترنتی اپل که قرار است به عنوان رقیبی برای Sling TV و دیگران بازیگران بزرگ بازار باشد، فاصله زیادی تا تکمیل و آماده‌شدن دارد.

بر اساس گزارشی که Recode منتشر کرده، اپل همچنان چانه‌زدن با شرکت‌های تولیدکننده محتوا بر سر قیمت، حق پخش و مشکلات تکنولوژیک است. از سوی دیگر اپل قصد دارد سرویس‌های پخش تلویزیون اینترنتی‌اش جهانی باشد، در حالی که هنوز نتوانسته طرف‌های مذاکره را به بستن یک قرارداد راضی کند.

در چنین شرایطی، پیشبینی می‌شود که سرویس تلویزیون اینترنتی اپل در انتهای سال جاری یا سال ۲۰۱۶ رونمایی شود؛ زمانی که احتمالا شاهد رونمایی از یک اپل تی‌وی جدید نیز خواهیم بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.