فروش اپل واچ در فروشگاه‌های فیزیکی اپل نزدیک است 0 دیدگاه

watch2

وبسایت ۹to5Mac گزارش داده که «آنجلا ارنتس» (A. Ahrendts) مدیر بخش خرده‌فروشی اپل به همکاران خود اعلام کرده که برای فروش زودهنگام اپل واچ در فروشگاه‌ها آماده باشند.

برخی از روزنامه‌نگاران فروش اپل واچ را یک افتضاح می‌دانند. در حالی که تصور می‌شد این ساعت در اواخر ماه آوریل فروش جهانی خود را در فروشگاه‌های فیزیکی اپل آغاز خواهد کرد، حالا دو ماه از آن زمان گذشته و کماکان فروش اپل واچ از طریق اینترنت اتفاق می‌افتد. ولی این شرایط در حال تغییر است.

وبسایت ۹to5Mac گزارش داده که «آنجلا ارنتس» (A. Ahrendts) مدیر بخش خرده‌فروشی اپل به همکاران خود اعلام کرده که برای فروش زودهنگام اپل واچ در فروشگاه‌ها آماده باشند. هنوز از تاریخ دقیق آغاز این فروش اطلاعی در دست نیست، اما به تازگی تیم کوک در چین گفته بود که آغاز فروش اپل واچ در فروشگاه‌های این شرکت از ماه ژوئن (همین ماه) آغاز خواهد شد.

اپل در هنگام ورود اپل واچ به بازار، روش جدیدی را در فروش آن انتخاب کرد. اپل قصد داشت به جای اینکه مردم در خارج از فروشگاه‌های این شرکت صف ببندند (مانند خرید آیفون) تجربه سطح بالاتری را ارایه کند. به عنوان مثال، ارنتس فروشگاه‌هایی را در بازارهای لوکس لندن راه‌اندازی کرد که مشتریان می‌توانستند اپل واچ را امتحان کنند. اما اگر یک مشتری از اپل واچ خوشش می‌آمد، باید از طریق اینترنت آن را سفارش می‌داد.

این سیاست به کل تغییر خواهد کرد. از این ماه ساعت‌های اپل در تمامی فروشگاه‌های این شرکت قرار خواهند گرفت و کاربران می‌توانند هر مدلی را خریداری کنند.

البته مشکلات حول تولید اپل واچ نیز به عنوان یکی از دلایل تاخیر فروش همگانی آن ذکر شده است. چنین عرضه‌ای به معنی ورود هر چه بهتر و گسترده‌تر این محصول به دیگر بازارها (از جمله بازار ایران) و کاهش قیمت آن نیز خواهد بود.

منبع : دی جی کالا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.