فردا شب iOS 8.4 منتشر میشود 0 دیدگاه

iOS 8

اپل در wwc 2015 که مدتی پیش برگزار شد سرویس موسیقی اپل را با نام Apple Music معرفی کرد اکنون این شرکت خبر از بروزرسانی آی او اس همراه با پشتیبانی از اپل میوزیک میدهد.

بر اساس اعلام منابع نزدیک به اپل این شرکت فردا شب راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهرات iOS 8.4 را منتشر میکند گفتنی این بسته بروزرسانی برای تمامی دستگاه های آیفون و آیپد که قرار بود بروزشوند منتشر میشود همچنین در این بروزرسانی جدید سیستم‌عامل اپل شامل اپلیکیشن بروزشده‌ی پخش موسیقی خواهد شد که سرویس استریم موسیقی اپل نیز به همراه آن عرضه می‌شود. البته لازم به ذکر است که از فردا Beats 1 نیز راه‌اندازی خواهد شد. این سرویس در واقع ایستگاه رادیویی ۲۴ ساعته‌ی اپل است که در آن دی‌جی‌هایی از لس آنجلس،تا لندن به اجرای برنامه خواهند پرداخت. این ایستگاه را می‌توان در بیش از ۱۰۰ کشور گوش داد.

بر اساس اعلام رسمی اپل در کنفرانس توسعه دهندگان که مدتی پیش برگزار شد استفاده از این سرویس برای ۳ ماه اول رایگان خواهد بود و در ماه های بعدی باید مبلغی معادل با ۱۰ دلار به طور ماهیانه پرداخت کنید.درصورتی که بخواهید از سرویس خانوادگی اپل میوزیک استفاده کنید میتوانید با پرداخت مبلغی حدودا ۱۵ دلار به طور ماهیانه ۶ نفر همزمان از سرویس مذکور استفاده کنند.

منبع : بروز رسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.