طرفداران بازی مافیا منتظر بخش سوم این بازی باشید 0 دیدگاه

mafia

تجربه بازی مافیا را داشته اید؟به نظر میرسد بازی دنیای باز مافیا ۳ در ایالت Louisiana روایت شود. با توجه به اطلاعات به دست امده این بازی پروژه بعدی شرکت ۲k games خواهد بود. کاراکترهای اصلی آن هر سه در ایالت Louisiana متولد شده اند ولی هنوز به طور قطعی ذکر نشده که این بازی در Louisiana روایت میشود و ممکن است حوادث در New Orleans رقم بخورد.بازی موردانتظار Mafia 3 قرار است سال آینده شما را به دوران بحران پس از جنگ ویتنام، نژاد پرستی، موادمخدر و جرم و جنایت در سال ۱۹۶۰ ببرد.

طی مصاحبه اخیری که با هِیدِن بِلَک‌مَن، مدیر نوآوری استودیو  هنگر ۱۳ ، سازنده بازی Mafia 3 انجام شده، وی اطلاعات ببیشتری را از خصوصیات مختلف این بازی به علاقه‌مندان ارائه داده است.

دوستان شخصیت اصلی بازی که برخی از آن‌ها را در اولین تریلر سینمایی بازی مشاهده کردیم، می‌توانند در انجام ماموریت‌های مختلف به شما کمک کنند. از کارهایی که از توانایی‌های آن‌ها برمی‌آید، می‌توان به پشتیبانی از طریق راه دور و با سلاح تک تیر‌انداز و البته به صورت مستقیم و نبرد رو در رو اشاره کرد.

با در اختیار قرار دادن آدرس مکان‌های مخفی خود به دوستان، این افراد می‌توانند زمانی که شما در صحنه حضور ندارید به انجام جرم و جنایت بپردازند و با این حال سهم شما را از معاملات انجام شده کنار بگذارند. در بازی مافیا ۳ با در اختیار قرار دادن برخی از مکان‌های مخفی خود به دوستان، جوایز ویژه‌ای را دریافت خواهید کرد.

 

مدیر نوآوری بازی همچنین دلیل اصلی انتخاب منطقه «نیو اورلینز» برای نمایش رخدادهای بازی را هم اعلام کرده است. دلیل اصلی این اتفاق این است که در سال ۱۹۶۸، این منطقه محل اصلی انجمن‌های نژاد پرستی، بحران جنگ ویتنام، قتل‌های بزرگ تاریخی و البته ماشین‌های پر زرق و برق و لوکس بوده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.