سونی قیمت کنسول PS4 را کاهش داد 0 دیدگاه

ps4-pc-games_b2article_artwork

در بازار رقابت بین شرکت هایِ تجاری دنیا، هیچ چیز به اندازه یک رقابت سالم که منجر به رسیدن منفعت بیشتر به کاربران شود ارزش ندارد به همین منظور سونی به منظور رقابت بیشتر با کنسول ایکس باکس وان مایکروسافت کنسول خود را با قیمت ۳۵۰ دلار عرضه میکند.

به روز نگه داشتن، مناسب و جذاب بودن یک ابزار هیچوقت کار ساده ای نبوده و نیست، مخصوصاً که روز به روز صنعت سخت افزاری دنیا در حال پیشرفت است و راضی نگه داشتن کاربران اولویت اول شرکت هایِ با اصالتی چون سونی است. حال سونی در رقابت سالم خود با رقیب دیرینه اش، مایکروسافت، باز هم قیمت کنسول PS4 را کاهش داده و پیشنهادات جالبی به کاربرانش در سراسر دنیا داده است.

در پی همین سنت قدیمی، از تاریخ ۱۰ اُکتبر سونی قیمت نسخه اصلی و برخی از باندل هایِ کنسول PS4 خود را کاهش داده است. بر این اساس، قیمت نسخه اصلی کنسول PS4 با هارد ۵۰۰ گیگابایتی به ۳۴۹٫۹۹ دلار آمریکا کاهش پیدا کرده است. این کاهش قیمت دقیقــاً همـزمــان با عرضه بازی بسیار محبوب و معروف کنسول پلی استیشن ( Uncharted: The Nathan Drake Collection ) همراه شده است، که به صورت باندل شده به همراه نسخه اصلی کنسول PS4 در اختیار کاربران قرار میگیرد. همچنین، در کشور کانادا نیز این نسخه از کنسول PS4 با قیمت ۴۲۹٫۹۹ دلار کانادا در دسترس کاربران قرار دارد.

اگر در طی چند وقت اَخیر اَخبار مربوط به کنسول پلی استیشن سونی را دنبال کرده باشید، در جریان هستید که سونی به تازگی قیمت آخرین نسل از کنسول هایِ خود را در کشور خانگی اش، ژاپن، کاهش داده است و این کاهش قیمت در بازارهایِ جهانی معقول به نظر میرسد. همجنین این کار باعث پایین آمدن قیمت کنسول PS4 و همسطح شدن قیمت این محصول با کنسول XBOX ONE مایکروسافت شده است، که رقابت را برای دو شرکت سونی و مایکروسافت بیش از پیش جذاب تر میکند و دست کاربر را در انتخاب و خرید یکی از این دو کنسول باز میگذارد.

گفته میشود که فعلاً در ماه اُکتبر فقط نسخه Uncharted کنسول PS4 به بازار عرضه خواهد شد و ماه آینده میلادی، نسخه هایِ جدید به همراه بازی هایِ Star Wars Battlefront و Disney Infinity 3.0: Star Wars در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. منبع : بروزرسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.