دانلود کنید : ۵ لانچر اندرویدی برای کسانی که به ظاهر iOS علاقه دارند 0 دیدگاه

iphone-3-wallpaper-1080p-HD

لانچر را می توان یکی از نقاط برتری اندروید نسبت به iOS دانست. کاربران گوشی های اندرویدی می توانند به راحتی هر زمان که از ظاهر گوشی خود خسته شدند، لانچری جدید دریافت و شکل ظاهری گوشی خود را تغییر دهند. در این پست بهترین لانچرهای اندروید که گوشی شما را شبیه به آیفون می کنند برای دانلود قرار داده ایم.

۸ Launcher

luncher-8-620x300

این لانچر گوشی اندرویدی را دقیقا شبیه به iOS8 می کند. تغییر کامل در رابط کاربری از جمله ویژگی های این لانچر است. به گفته برنامه نویس این لانچر، نصب و استفاده از این لانچر هیچ تاثیری روی مصرف باتری نخواهد داشت.

دانلود لانچر Launcher 8 

iLuncher

iLauncher-620x516

آی لانچر را می توان نزدیک ترین طراحی به iOS دانست که کاربران می توانند آن را نصب کنند. این لانچر به مانند لانچر قبل رایگان نیست و برای خرید آن باید ۱ دلار هزینه کرد. در طراحی این لانچر بیشترین جزئیات رعایت شده است.

دانلود لانچر iLauncher

HI LockScreen

۶۴۲۱۱۳۲۱-۶۲۰x382

این لانچر بیشتر بر روی لاک اسکرین تمرکز کرده و سعی کرده گزینه هایی را نیز به لاک اسکرین آیفون اضافه و آن را به اندروید منتقل کند.

دانلود HI LockScreen

OS 8 Lock Screen

OS-8-Lock-Screen-1

این لانچر نیز به مانند لانچر قبلی لاک اسکرین آیفون در iOS8 را به گوشی شما می آورد. نکته مهم این است که لاک اسکرین در این لانچر دقیقا شبیه به iOS8 است و توسعه دهنده آن تغییری در آن ایجاد نکرده است.

دانلود OS 8 Lock Screen

Classic Keyboard

Classic-Keyboard

 

دانلود  Classic Keyboard

آیا شما هم لانچری با این موضوع می شناسید؟ به نظر شما کدام یک از این لانچرها جذاب تر است؟

منبع : gsm

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.