تصاویر جدید نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ Tomb Raiderمنتشر شدند 0 دیدگاه

RiseoftheTombRaider-1

شرکت بازی‌سازی اسکوئرانیکس، تصاویر جدیدی از نسخه‌ی کامل Rise of the Tomb Raider منتشر کرده است. نسخه‌ی کامل این بازی، قرار است در مهر ماه عرضه شود. این نسخه که Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration نام دارد، برای اولین بار است که عرضه‌ی بازی را روی پلی‌استیشن۴ رقم می‌زند. مایکروسافت بازی Rise of the Tomb Raider را به مدت یک سال به انحصار کنسول‌های خودش درآورده بود.

نسخه‌‌ی پلی‌استیشن۴ Rise of the Tomb Raider قرار است در روز ۱۱ اکتبر سال جاری عرضه شود.

نسخه‌‌ی پلی‌استیشن۴ جدیدترین توم ریدر، در کنار بازی اصلی، تمام محتوای دانلودی که تا به امروز برای بازی عرضه شده را در خودش جای داده است. حتی مراحل جدیدی به اسم Blood Ties به بازی اضافه خواهند شد و نسخه‌ی ۲۰ Year Celebration حتی یک حالت دونفره‌ی آنلاین دارد که مراحل مختص به خودش را دارد.

در کنار تمام محتوای جدید، نسخه‌ی پلی‌استیشن Rise of the Tomb Raider هم‌چنین از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR پشتیبانی می‌کند. البته مراحل PlayStation VR جدا از بازی اصلی طراحی شده‌اند.

می‌توانید در ادامه، تصاویر جدیدی که از بازی منتشر شده‌اند را ببینید. عکس‌ها را با سایز اصلی‌شان قرار داده‌ایم، در نتیجه می‌توانید آن‌ها را ذخیره یا در صفحه‌ای جدید باز کنید و با اندازه‌ی اصلی ببینید.

بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration قرار است در روز ۱۱ اکتبر سال جاری، روی پلی‌استیشن۴ عرضه شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.