تریلر جدید انیمیشن Finding Dory منتشر شد 0 دیدگاه

انیمیشن Finding Dory

امروز «الن دجنرس» (Ellen DeGeneres) تریلر جدیدی از انیمیشن «در جستجوی دوری» (Finding Dory) را در برنامه‌ی صبحگاهی‌اش روی آنتن تلویزیون نمایش داد. دجنرس که یک مجری و تهیهکننده محبوب و فعال تلویزیونی است، در این انیمیشن به جای «دوری» (Dory) صحبت می‌کند.

انیمیشن در جستجوی دوری محصول جدید کمپانی دیزنی-پیکسار است. در آبان ماه تریلر دیگری از این انیمیشن منتشر شده بود. انیمیشن Finding Dory در ادامه‌ی «در جستجوی نیمو» (Finding Nemo) است که محصول سال ۲۰۰۳ بود.

در این انیمیشن و قسمت دوم آن، در جستجوی دوری، الن دجنرس نقش صداگذاری روی کاراکتر دوری را بر عهده دارد. دوری یک ماهی آبی‌رنگ است که دایم همه چیز را فراموش می‌کند.

موضوع در جستجوی دوری، درباره‌ی سفر دوری برای پیدا کردن والدین‌اش هست. صداگذاری پدر و مادر دوری را به ترتیب «یوجین لوی» (Eugene Levy) و «دایان کیتون» (Diane Keaton) بر عهده دارند و کارگردان آن «اندرو استانتون» (Andrew Stanton) است. به نظر می‌رسد که همان موضوع اصلی در جستجوی نیمو، درون‌مایه‌ی داستان قسمت دوم باشد. البته باید دید که کاراکترهای انیمیشن Finding Dory چه طور داستان را پیش می‌برند.

این فیلم در ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ اکران خواهد شد.

تریلر دوم در جستجوی دوری را تماشا کنید…

 

منبع : مجله دیجی کالا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.