تابستان امسال، دو خودروی‌ فورد، آن‌لاین می‌شوند 0 دیدگاه

۲۰۱۴-ford-fiesta-facelift-to-get-10-liter-ecoboost-in-us_1

قرار است شرکت فورد دو مدل از خودروهای خود را با نام Escape و Fieta به سیستم Sync3 مجهز کند. این سیستم خودروها را تبدیل به وسایل نقله‌ای آن‌لاین خواهد کرد.

یزی نمانده تا سیستم Sync3 که برای خودروهای آن‌لاین فورد در نظر گرفته شده است، به جاده‌ها برسد. به گفته‌ی فورد تجهیزات تنظیم شده‌ی این سیستم برای اولین بار در دو مدل Escape و Fiesta مدل ۲۰۱۶که قرار است تابستان امسال به بازار عرضه ‌شوند، استفاده شده است. این نسخه‌ی Sync ‌در مقایسه با سیستم‌های دیگر شباهت بیشتری به رابط کاربری تلفن‌های همراه دارد؛ زیرا علاوه بر این که استفاده از آن راحت‌تر و سریع‌تر است ، به صفحه‌ی نمایش‌ خازنی هم مجهز شده که شباهت زیادی به صفحه‌ها‌ی نمایش تلفن‌های همراه دارد. هم‌چنین این سیستم فرمان‌های صوتی را بهتر درک می‌کند و به‌راحتی به‌وسیله‌ی‌ وای-‌فای به‌روز می‌شود. این سیستم اولین پلت‌فرمی است که از Android Auto و CarPlay پشتیبانی می‌کند. استفاده از این ویژگی باعث شده تا بتوان برای ‌همگام‌سازی با این پلت‌فرم به‌طور مشترک از دستگاه‌های اندرویدی ‌و iOSای استفاده کرد.

شرکت فورد خودروهای مشهور و محبوب زیادی را روانه‌ی بازار کرده است؛ خودروهایی مثل شلبی، موستانگ، فوکوس و GT40. اگر سیستم آن‌لاین جدید این شرکت روی خودرویی مثل موستانگ یا شلبی نصب شود، احتمالا نتیجه‌ی کار برای بسیاری از دوست‌داران خودرو جذاب خواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.