یک ایرانی، برنده رسمی مسابقه بهترین سلفی مایکروسافت شد 0 دیدگاه

FEATselfie

در آستانه یک سالگی به رسمیت شناخته شدن کلمه سلفی (Selfie) از سوی بنیان تحقیقات دیکشنری آکسفورد هستیم. مایکروسافت نیز از سال گذشته سنتی را هر ساله در میان کاربران وب لاگ رسمی خود برگزار می‌کند که در واقع یک مسابقه اینترنتی است. امسال در دومین سال برگزاری این مسابقه یک ایرانی برنده خوش شانس این مسابقه شد.
در بررسی جزئیات همراه ما باشید.

سال گذشته در همین روز کلمه سلفی به صورت رسمی از سوی لغت ناه آکسفورد به رسمیت شناخته شده و به دامنه لغات اصیل انگلیسی اضافه گشت. طبق تحقیقات انجام شده میزان استفاده از این کلمه در میان کلمات پرکاربرد و روزمره زبان انگلیسی در بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ به میزان ۱۷% بالا رفت که نشان از پرطرف‌دار بودن این لغت به عنوان یک لغت مصطلح روزمره دارد. مایکروسافت این مسابقه را سال گذشته با برگزاری یک مسابقه ساده و با انتخاب کردن بهترین سلفی از میان کاربران و خوانندگان و بلاگش برگزار کرد که در این مسابقه کریس وبر برنده جایزه رسمی این مسابقات شد و یک گوشی تلفن همراه هوشمند لومیا ۵۳۵ را از آن خود کرد.

Mohamad-Reza

امسال نیز همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید یک عکس ساده که توسط کاربری به نام  محمدرضا از تهران گرفته شده برنده این تصمیم مسابقات شد. به وی تبریک می‌گوییم. آن طور که مایکروسافت به طور رسمی در وبلاگش اشاره کرده، قرار است این شرکت گوشی را پس از انجام مکاتباتی بصورت مستقیم به منزل وی ارسال نماید.

منبع:بروز رسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.