بازی Mass Effect: Andromeda در اوایل سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود 0 دیدگاه

Mass-Effect-Andromeda

شرکت «الکترونیک آرتز» (EA) اعلام کرد که بازی Mass Effect: Andromeda در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شود.

بازی Mass Effect: Andromeda در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود.

جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های Mass Effect چند سالی است که در دست ساخت قرار دارد و علاقه‌مندان را منتظر خودش نگه‌داشته است. به‌تازگی شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که این عنوان در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ که سه ماهه‌ی چهارم سال مالی ۲۰۱۶ این شرکت می‌شود، منتشر خواهد شد.

این شرکت با اعلام این خبر گفت:” ما سال شگفت‌انگیزی را در پیش خواهیم داشت. قسمت جدید مجموعه بازی‌های بتلفیلد و قسمت جدید بازیTitanfall را راهی بازار خواهیم کرد. هر دوی این بازی‌ها در سبک اول-شخص هستند و روندبازی بسیار سریعی را پیش روی بازی‌کننده‌ها قرار می‌دهند. همچنین بازی Mirror’s Edge Catalyst هم در سال ۲۰۱۶ در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌گیرد و پس از آن هم قسمت جدید بازی Mass Effect منتشر خواهد شد.»

شرکت الکترونیک آرتز با بیان این خبر تصاویری هم از زره شخصیت اصلی بازی Mass Effect: Andromeda منتشر کرد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. هنوز اطلاعاتی درباره‌ی شخصیت اصلی این بازی منتشر نشده است. به احتمال زیاد در E3 2016 اطلاعات بیشتری درباره‌ی این بازی منتشر می‌شود و به احتمال زیاد تریلری از روندبازی هم منتشر خواهد شد.

منبع : مجله دیجی کالا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.