بازتاب بین‌المللی انتشار اپلیکیشن KHAMENEI.IR 1 دیدگاه

khamenei_face_4_by_khamenei_ir-d4dh9wi

اپلیکیشن خبری رهبر معظم انقلاب در فاصله بیست و چهار ساعت از انتشار در کانون توجه بین المللی قرار گرفت و در فروشگاه اپلیکیشن اپل به جایگاه برترین اپلیکیشن‌های خبری دست یافت.

چنین اتفاقی در بین نرم‌افزارهای موبایل که یک اپلیکیشن ظرف ۲۴ ساعت به چنین موقعیتی برسد بسیار نادر است. اپلیکیشن رسمی وب‌سایت KHAMENEI.IR روز شنبه ۲۳ اسفند برروی فروشگاه‌های اپلیکیشن موبایل قرار گرفت.

ir.khamenei1

این اپلیکیشن در ظرف ۲۴ ساعت گذشته و تا زمان تنظیم این خبر در جایگاه سی‌ام در بین برترین اپلیکیشن‌های خبری (Top Charts) در فروشگاه اپلیکیشن اپل قرار گرفته است.

از طرفی این خبر مورد توجه خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های بین‌المللی مختلف قرار گرفته‌است. خبرگزاری AFP با اشاره به انتشار این اپلیکیشن به تشریح بعضی قابلیت‌های آن از جمله جستجو در بیانات رهبر انقلاب از سال ۱۳۶۸ تاکنون پرداخته است.

روزنامه‌های دیلی میل و ساندی تایمز چاپ لندن و استریت تایمز چاپ سنگاپور از سایر رسانه‌های خارجی هستند که انتشار این اپلیکیشن را پوشش داده‌اند.

اپلیکیشن KHAMENEI.IR در حال حاضر برای دانلود برروی گوشی‌های اندروید و اپل از طریق فروشگاه اپلیکیشن اپل و فروشگاه بازار قابل دانلود است.

منبع : همشهری آنلاین

نظرات

مدرسه آی تی

با درود و سپاس فراوان از شما schoolit.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.