اگر وبسایت شما ورد پرسی و هاستینگ شما نت افراز است، ما را دنبال کنید. 0 دیدگاه

dedicated-hosting-server

اگر وب سایت شما ورد پرسی است و از هاستینگ نت افراز استفاده میکنید بهتر است اطلاعات زیر را به خاطر بسپارید.

در برخی موارد به علت حملاتی که از جانب Attacker ها اعمال میشود ، برای جلوگیری از این نوع حملات و ایمنی بیشتر وب سایت شما هاستینگ نت افراز اطلاعات مرتبط با پنل وردپرس شما را تغییر میدهد. این به ا ین معنی نیست که اطلاعات شما از بین میرود در واقع یکی از فایل هایی که پنل وردپرس را باز میکند را rename میکند که حمله کننده نتواند آن را پیدا کند. بنابر این شما هم ممکن است نتوانید با آدرس معمولیhttp://yourdomain.com/wp-admin پنل وردپرس و صفحه ورود خود را مشاهده کنید. برای مشاهده دوباره پنل ادمین به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا باید وارد پنل هاستینگ خودتان شوید. ( پنل هاست با پنل وردپرس متفاوت است و آدرس و اکانت کاربری و رمز عبور جدا گانه دارد که توسط شرکت به شما ارائه میشود).

آدرس آن در ایمیل ارال شده به شما میباشد که معمولا به صورت زیر است :

http://www.yourdomain.com:2222

https://www.yourdomain.com:2223

(توجه کنید که دو آدرس بالا هردو به یک جا میروند و نتها تفاوت آنها در پورت ورودی و پرتکل آنهاست )

 

در عکس بالا پنل ورود هاستینگ دایرکت ادمین را مشاهده میکنید. برای ورود به پنل هاستینگ از نام کاربری و رمز عبور ارسال شده در ایمیل استفاده کنید.

بعد از ورود به پنل هاستینگ صفحه زیر برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

 

بعد از مشاهده این صفحه به قسمت مدیریت فایل بروید که روی عکس بعدی نشان داده شده است. مدیریت فایل تمام فایل های بارگزاری شده روی هاست شما را به شما نشان میدهد.

 

سپس در صفحه بعدی روی گزینه Public_html کلیک کنید.

 

در صفحه بعد شما فایل های وردپرس خود را مشاهده میکنید. در این صفحه باید مطابق عکس فایل wp-login.php را پیدا کنید. فایل دیگری با نام تغریبا مشابه wp-login_7rh1J.php مشاهده میکنید.

 

 

در این صفحه باید فایل wp-login.php را حذف کرده و فایل wp-login_Ai30t.php را به wp-login.php تغییر نام دهید. برای حذف کردن فایل ، فایل مورد نظر را با انتخاب کردن چک باکس آن که روبروی نام فایل قرار دارد انتخاب نموده و دکمه Delete در پایین صفحه را کلیک میکنیم.

برای تغییر نام فایل بر روی گزینه rename کلیک میکنیم و در اخر گزینه ذخیره را میزنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.