در صورت هک شدن اکانت تلگرام چه کنیم؟ 0 دیدگاه

Telegram-messenger

آیا احساس میکنید کسی به اکانت تلگرام شما دسترسی دارد و ممکن است بتواند به متن مکالمات شما دست پیدا کند؟ در این مطلب راهکاری برای اطمینان از امنیت کامل اکانت تلگرام شما برایتان معرفی میکنیم.

اگر به دلایلی گوشیتون به دست کسی افتاده که فکر میکنید ممکنه یک کپی از لایسنس گوشیتون گرفته باشه و حالا قادر باشه به مسیج هایی که براتون روی تلگرام میاد دسترسی داشته باشه، مراحل زیر رو دنبال کنید تا مطمئن بشید که فقط خودتون به پیام های دریافتی دسترسی دارید:

۱- اپلیکیشن تلگرام رو باز کنید.

۲- به زبانه Settings که در پایین سمت راست صفحه قرار گرفته برید.

۳- روی Privacy and Security کلیک کنید.

۴- سپس گزینه Active Sessions رو انتخاب کنید: حال در اینجا کلیه رایانه ها، تبلت ها و تلفن های همراهی که هم اکنون به این حساب کاربری دسترسی دارند و میتونن از طرف شما پیام ارسال کنند و پیام هاتون رو بخونن رو مشاهده میکنید.

۵- در ذیل گزینه Current Session دستگاهی که باهاش دارین کار میکنین رو مشاهده میکنید. در ذیل بخش Active Sessions هم کلیه دستگاه های دیگر رو میتونید ببینید. اگر میخواهید دسترسی کلیه دستگاه ها غیر از همان دستگاهی که هم اکنون باهاش دارین کار میکنین به اکانتتون مسدود بشه، روی Terminate all other sessions کلیک کنید. اگر هم میخواهید فقط دسترسی برخی دستگاه های دیگر رو مسدود کنید، دستگاه رو از لیست شناسایی و با کشیدن دستتون به سمت چپ، اقدام به حذفش کنید.

IMG_9044

 

منبع : بروزرسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.