اپل می‌خواهد با آی‌فون جدید رکورد فروش اسمارت‌فون دنیا را بشکند! 0 دیدگاه

Iphone6s

اپل دارد حسابی برای عرضه آی‌فون بعدی تهیه و تدارک می‌بیند. این شرکت می‌خواهد با تغییرات جدید در مشخصات سخت‌افزاری گوشی محبوب‌اش بسیاری از کاربران آی‌فون را متقاعد کند مدل جدید آی‌فون را خریداری کرده و از مدل‌های قبلی دست بکشند. در یک نمونه از آماده‌سازی اپل برای ارائه آی‌فون بعدی، به تامین‌کنندگان خود درخواست ساخت ۸۵ تا ۹۰ میلیون دستگاه از دو مدل جدید آی‌فون ۴٫۷ اینجی و ۵٫۵ اینچی تا ۳۱ دسامبر را داده است. این اندازه صفحه‌نمایش‌ها همان اندازه صفحه‌نمایش‌های آی‌فون ۶ و آی‌فون ۶ Plus هستند.

اپل در سال گذشته نیز رکورد تولید و فروش آی‌فون را شکست و دستور آماده‌سازی ۷۰ تا ۸۰ میلیون دستگاه آی‌فون با صفحه‌نمایش بزرگ را داد. اما در درخواست جدید اپل تعداد آی‌فون‌های مجهز به صفحه‌نمایش بزرگ کمتر شده است. سخنگوی اپل نیز این موضوع را تایید می‌کند و می‌گوید این شرکت تمایل دارد به آهستگی وارد بازار اسمارت‌فون‌های اندازه بزرگ شود. اپل در نیمه اول سال مالی خود که به ماه سپتامبر گذشته ختم می‌شود بالغ بر ۱۳۵٫۶ میلیون دستگاه آی‌فون فروخته است که رشدی ۴۳ درصدی نسبت به سال‌های قبل را نشان می‌دهد. قبل از آی‌فون ۶؛ بزرگ‌ترین آی‌فون از صفحه‌نمایش ۴ اینچی استفاده می‌کرد. به نظر می‌رسد تغییرات آی‌فون‌های جدیدی که اواخر امسال معرفی می‌شوند نسبت به مدل‌های سال قبل کمتر باشد. این شرکت روی فناوری Force Touch متمرکز شده است که به کاربران اجازه می‌دهد به شیوه‌های مختلفی صفحه‌نمایش گوشی را مدیریت و کنترل کنند. این ویژگی ممکن است حرف‌های زیادی برای گفتن در مراسم معرفی آی‌فون‌های جدید داشته باشد و حسابی توجه خبرنگاران را به خود جلب کند.

Iphone6s

به نظر می‌رسد اپل علاوه بر حفظ اندازه صفحه‌نمایش، دقت تصویر صفحه‌نمایش‌های آی‌فون را نیز تغییر نخواهد داد. خبر دیگر این است که رنگ چهارمی به رنگ‌های پوشش آلومینیومی آی‌فون علاوه بر نقره‌ای، طلا و خاکستری افزوده خواهد شد. خبرهای دیگر درز کرده از این شرکت نشان می دهند که در مراسم اواخر امسال اپل، ویژگی‌های جدیدی برای دستگاه‌های Apple Watch و لپ‌تاپ‌های MacBook نیز معرفی خواهد شد. با شروع تولید آی‌فون‌های جدید توسط چندین شرکت تامین‌کننده تجهیزات اپل؛ خبرهای دیگر از این محصولات به همراه عکس‌های آی‌فون‌های جدید روی اینترنت منتشر خواهد شد.

منبع : یک پزشک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.