انتشار آپدیت اندروید ۵ لالی پاپ برای دو اسمارت فون موتورولا Moto E و Moto Maxx 0 دیدگاه

۴cccca280623c288936f746e45dc1ddd

پس از عرضه نسخه آزمایشی بروزرسان اندروید ۵.۰ برای گوشی های هوشمند Moto E و Moto Maxx در کشورهای هندوستان، مکزیک و برزیل و موفقیت آن در انتشار آزمایشی هم اکنون شرکت لنوو صاحب امتیاز برندموتورولا از انتشار عمومی این نسخه بروزرسان برای گوشی ها فوق خبر داده است و به تدریج این نسخه بروزرسان در کلیه کشورهای جهان در دسترس کاربران خواهد بود.

کاربران گوشی های Moto E و Moto Maxx می توانند با مراجعه به قسمت تنظیمات و بخش بروزرسانی از در دسترس بودن نسخه بروزرسان برای گوشی خود مطلع شوند. همچنین شرکت موتورولا توصیه کرده است که کاربران برای بروزرسانی گوشی خود از نرم افزار Motorola Update Services استفاده نمایند.

moto-1-620x464

شرکت موتورولا یکی از شرکت های پیشرو در عرضه نسخه جدید اندروید برای گوشی های خود می باشد و در حال حاضر سری های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ مدل Moto G و همچنین سری ۲۰۱۴ مدل Moto X به اندروید ۵.۰ لالی پاپ بروزرسانی شده اند. کمپانی موتورولا اعلام کرده است که بروزرسان اندروید ۵ برای سری ۲۰۱۳ مدل Moto X نیز در حال آماده سازی است و عدم سازگاری این نسخه با پردازنده استفاده شده در تولید Moto X سری ۲۰۱۳ دلیل تاخیر انتشار بروزرسانی برای این گوشی اعلام شده است.

منبع : گجت نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.