اختلالات اسکایپ اکنون بر طرف شده است 0 دیدگاه

flat-skype-logo

در روز گذشته خدمات تلفن اینترنتی اسکایپ متعلق به مایکروسافت برای مدتی دچار اختلال شد و کاربران در سرتاسر دنیا نمیتوانستند از این سرویس استفاده کنند اکنون به نظر میرسد اختلال های این سرویس برطرف گردیده است .

 

اسکایپ) نرم‌افزار کاربردی است که به کاربر اجازه می‌دهد به وسیله صدا روی پروتکل اینترنت تماس تلفنی برقرار کنند. تماس تلفنی و ویدیویی بین کاربران اسکایپ کاملاً رایگان است و برای تماس با تلفن ثابت و تلفن موبایل نیاز به خرید اعتبار می‌باشد. همچنین این برنامه امکانات مختلف دیگری مانند پیام‌رسان فوری، انتقال فایل، ویدیو کنفرانس و پست صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در مدت اختلال کاربران قادر به برقراری تماس‌های تلفنی نبودند و این مشکل تا پایان روز دوشنبه به طول انجامید.مدیران اسکایپ خود وقوع این اختلال را تائید کرده و می‌گوید تمامی خدمات این شرکت و نرم‌افزارش فعلا به حالت عادی بازگشته است . به گفته این شرکت در دوره اختلال کاربران حتی بعد از ورود به حساب‌هایشان آفلاین نشان داده می‌شدند.مشکل یاد شده تنها محدود به کاربران عادی اسکایپ بوده و کاربران خدمات تجاری این شرکت را در بر نگرفته است. بعد از برطرف شدن این اشکال نیز دسترسی به برخی خدمات اسکایپ با تاخیر صورت گرفته است.از جمله دیگر اختلالات اسکایپ در روز گذشته می‌توان به عدم امکان تغییر وضعیت، عدم امکان آغاز تماس و عدم امکان تماس با آنها از سوی دیگر افراد اشاره کرد.

 

منبع:Engadget

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.