آموزش کار با قالب enfold قسمت سوم 9 دیدگاه

آموزش تنظیمات قالب enfold

همان طور که در پست های قبلی مشاهده کردید در این سری پست ها از وب ایران آموزش کار با قالب محبوب enfold را برای شما تهیه کرده ایم پس از مطالعه این سری از آموزش ها از وب ایران خواهید توانست تنظیمات قالب زیبای enfold را به آسانی انجام دهید و از تمامی امکانات آن در سایت خود استفاده نمایید. چنانچه هنوز قالب enfold را دانلود نکرده اید می توانید آن را از لینک زیر دریافت نمایید. دانلود رایگان قالب enfold

عناصر چند رسانه ای

شما در این تب می­توانید تصویر، ویدیو، لایر اسلایدر پیشرفته و… را در پوسته بندی هر صفحه که قبلتر توضیح دادیم استفاده نمایید.

 • تصویر:

با استفاده از این گزینه می توانید عکس مورد نظر خود را در ستون دلخواه قرار دهید.

 • عکس با هات اسپات

پس از آنکه این گزینه را گرفته و در ستون مورد نظر می کشید و بر روی آن کلیک می­نمایید تنظیمات مورد نظر آنرا مشاهده می­کنید که از این طریق می­توانید تصاویر مد نظر خود را در قالب انیمیشن به نمایش درآورید.

 • ویدیو

با انتخاب و قرار دادن این گزینه در ستون مورد نظر خود و کلیک بر روی آن مشاهده می­کنید که از طریق دکمه وارد کردن ویدیو می­توانید فایل مورد نظر خود را آپلود نمایید و همچنین عنوان ویدیو، فرمت، اندازه و نسبت دلخواه که طول و عرض ویدیو را مشخص می­کند را تعیین نمایید.

 • ایزی اسلایدر

به کمک این گزینه می­توانید تصویر و یا متن دلخواه خود را در قالب اسلایدر نمایش دهید.

 • ایزی اسلایدر تمام عرض

این نوع اسلایدر کل عرض صفحه شما را در بر می­گیرد.

 • اسلایدر آکاردئون

این نوع اسلایدر در هنگام نمایش مانند یک آکاردئون باز و بسته می­شود.

توجه: سایر گزینه­های این قسمت مانند گالری اسلایدر پیشرفته و… نیز انواع دیگری از نمایش تصاویر دلخواه شما را در اختیارتان قرار می­دهد که بنا به نیاز خود می­توانید از آنها استفاده نمایید.

 1. پوسته

در این تب می­توانید قالب اصلی صفحه را مشخص نماییم. توجه داشته باشید تفاوت این گزینه با گزینه عناصر پوسته بندی صفحه در این می­باشد که این گزینه قالب صفحه شما را تعیین می­کند و گزینه عناصر پوسته بندی صفحه قالب محتوای صفحه شما را مشخص می­نمود.

پوسته در enfold

Sidebar Settings

در این قسمت می­توانید پوسته دلخواه صفحه را انتخاب کنید و مشخص نمایید که از پوسته پیشفرض enfold استفاده نماید و یا سایدبار راست، سایدبار چپ و یا بدون سایدبار

 • پیکربندی سایدبار

در این قسمت می­توانید سایدبار این صفحه را انتخاب کنید و تعیین نمایید کدام سایدبار را نمایش دهد.

 • پیکربندی فوتر

در این قسمت می­توانید تعیین کنید که آیا ابزارک های فوتر نمایش داده شود؟ یا خیر. معمولا این قسمت را بر روی گزینه نمایش ابزارک­های فوتر قرار می­دهیم.

 • پیکربندی نوار عنوان

در این قسمت می­توان مشخص کرد که در نمایش نوار عنوان در برگه، عنوان و موقعیت کاربر (breadcrumbs) نمایش داده شود یا خیر.

 • شفافیت و دیده شدن هدر

این گزینه به شما این امکان را می­دهد که تعیین کنید هدر شما دیده شود یا خیر و در صورت دیده شدن به صورت شفاف به نمایش در آید یا غیر شفاف.

 1. نمونه کارها (portfolio)

در این قسمت می­توانید متونی از نوع نمونه کارها را قراد داده. برای مشاهده متونی که در این قسمت ایجاد نموده­اید بر روی نمونه کارها کلیک نمایید و همچنین برای ایجاد نمونه کار جدید بر روی افزودن کلیک نمایید.

تب­های انتشار، برچسبها، portfolio categories، افزودن دسته تازه، پوسته، تصویر شاخص، سازنده صفحه، چکیده همگی امکاناتی نظیر آنچه را که پیشتر شرح داده شد در اختیار شما با همان نوع کاربری قرار می­دهند.

 1. Theme options:

در پیشخوان سایت وردپرسی خود با کلیک بر روی تب theme options وارد صفحه­ای می­شوید که می­توانید تنظیمات قالب خود را به شرح زیر انجام دهید.

Theme options در enfold

 • Frontpage settings:

Select which page to display on your Frontpage. If left blank the Blog will be displayed

در این قسمت برگه ای را که به عنوان صفحه اصلی می­خواهید استفاده نمایید ست می­کنید.

And where do you want to display the Blog?

Select which page to display as your Blog Page. If left blank no blog will be displayed

در این قسمت تعیین می­کنید که تمایل دارید بلاگ شما در کدام صفحه نمایش داده شود و صفحه­ای را برای آن ست می­نمایید.

 • Logo:

این قسمت به شما امکان می­دهد تا لوگوی خود را آپلود نمایید.

 • Favicon:

. فو آیکون تصویری است که در بالای سایت شما کنار عنوان اصلی سایت قرار می­گیرد، در این قسمت امکان درج و آپلود فو آیکون خود را در اختیار دارید، که معمولا لوگو در سایز کوچک را قرار می­دهند.

 • Page Preloading:

اگر تیک خورده باشد یک لودینگ هنگام باز شدن صفحه قبل از این که صفحه کامل شود نمایش داده میشود.

 • Websafe fonts fallback for Windows

این گزینه به شما این امکان را می­دهد تا در صورت فعال­سازی آن به مرورگرهای قدیمیتر این امکان را بدهید تا فونت استفاده شده در سایت شما را به درستی و زیبا نمایش دهند در صورت غیر فعال بودن این گزینه ممکن است مرورگرهای قدیمی فونت مورد استفاده شما را نتوانند به درستی نمایش دهند..

 • Lightbox Modal Window:

بهتر است این گزینه را فعال نمایید تا در صورت درج پست در گالری چنانچه که گالری به صورت لایت باکس باز شد به مشکل نخورید.

 • Google Analytics Tracking Code:

این گزینه به شما این امکان را می­دهد که پس از ساختن گوگل آنالیتیکس برای وب­سایت خود کد آنرا در این باکس قرار دهید.

 1. General Layout

در این تب شما به انجام تنظیماتی برای صفحه­بندی قالب می­توانید بپردازید.

General Layout در enfold

 • Use stretched or boxed layout?:

با استفاده از این بخش شما می­توانید انتخاب کنید صفحه­بندی قالب شما به صورت استرچ و یا باکس باکس باشد.

 • Logo and Main Menu

با استفاده از این بخش می­توانید تعیین کنید لوگولی شما در کدام بخش قرار گیرد.:

 • General Styling

Select a predefined color scheme:

با انتخاب هرکی از گزینه­های این قسمت رنگ کل وب سایت شما بر اساس آ« تعیین می­شود.

General Styling در enfold

 • Logo Area Heading:

در این قسمت شما می­توانید چنانچه تمایل به تغییر خصوصیات سایت خود دارید تغییرات مورد نظر را بر اساس گزینه­های پیش رو عوض نمایید توجه داشته باشید که سایت شما بر اساس رنگ­بندی که در بالا در قسمتSelect a predefined color scheme انتخاب کردید تنظیم گردیده است و تغییر گزینه­های این قسمت بر روی خصوصیاتی که رنگ­بندی مورد نظر شما اعمال کرده است ایجاد می­شود.

 • Advanced Styling

در این تب شما می­توانید استایل پیشفرض برخی از موارد را تغییر دهید. از کمبو باکس موجود المان مورد نظر خود را انتخاب می­کنید و بر روی ویرایش عنصر کلیک می­نمایید و امکان تغییر استایل عنصر مورد نظر خود را به دست می­آورید. توجه داشته باشید اگر تیک هر کی از نواحی را بردارید استایل تعیین شده توسط شما در آن ناحیه اعمال نمی­شود.

 

Advanced Styling در enfold

Advanced Styling در enfold

 • هدر:

در این تب شما می­توانید خصوصیات مورد نظر خود را بر روی هدر اعمال نمایید. بع عنوان مثال: در منو بین آیتم­های شما خطی وجود داشته باشد یا خیر؟ استایل هدر شما به چه شکل باشد و….

 • Sidebar Settings:

در گزینه­های موجود در این قسمت شما می­توانید وضعیت سایدبار خود را برای صفحات مختلف که به صورت پیش فرض در سایت شما وجود دارد معین کنید. برای هر صفحه به طور جداگانه تعیین می­کنید که آیا سایدبار دارید یا خیر و در صورت داشتن سایدبار محل آن را انتخاب می­کنید.

Sidebar Settings در enfold

 • Sidebar on Single Post Entries:

این گزینه به شما این امکان را می­دهد که تعیین کنید هنگامی که یک مطلب و یا همان نوشته از سایت شما به طور کامل باز می­شود کاربر سایدبار را مشاهده کند یا خیر.

 • Sidebar on Pages:

در این قسمت شما می­توانید تعیین کنید که همه صفحات شما سایدبار داشته باشند یا خیر درواقع این گزینه تنظیم مورد نظر شما را بر روی کل صفحات سایت اعمال می­کند.

 • Sidebar on Smartphones:

این گزینه به شما این امکان را می­دهد تا در اسمارت فون ها تعیین کنید که سایدبار نمایش داده شود یا خیر. بهتر است این قسمت سایدبار را به نمایش در نیاوریم.

 • Page Sidebar navigation:

این گزینه به شما این امکان را می­دهد که نویگیشن خود را در تمامی سایدبار ها نمایش داده و یا ندهید.

 1. فوتر:

 • Default Footer Widgets & Socket Settings

در این قسمت شما می­توانید تعیین کنید در فوتر ابزارک­ها و سوکت هر کدام نمایش داده شوند یا خیر.

فوتر در enflod

 • Footer Columns

مشخص می­کند فوتر شما چند ستونه داشته باشد.

 • کپی رایت

در این قسمت می­توانید متن دلخواهی را که مرتبط با حقوق مادی و معنوی شما می­باشد وارد نمایید.

 • Social Icons

با زدن تیک این قسمت آیکون های شبکه­های اجتماعی شما را به نمایش در خواهد آورد.

 1. Blog Layout

 • استایل وبلاگ

در این قسمت می­توانید از باکس موجود استایل وبلاگ خود را انتخاب کنید.

Blog Layout در enfold

 • Single Post Style

در این قسمت شما قادرید برای پست­ها استایل مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

 • Related Entries

در این قسمت شما می­توانید مشخص کنید در هنگام نمایش یک پست آیا پست­های مرتبط نیز به نمایش در بیایند و یا خیر و در صورت نمایش به چه شکلی نشان داده شوند.

 • Blog meta elements

در این قسمت شما مشخص می­کنید که چه مشخصاتی از پست و یا نوشته شما در هنگام باز شدن آن به کاربر نشان داده شود با برداشتن تیک هریک از گزینه­های موجود آن خصوصیات به نمایش در نخواهد آمد.

 • Share links at the bottom of your blog post

در این قسمت تیک هریک از شبکه­های اجتماعی موجود را بردارید لینک آن در پایین پست شما به نمایش در نمی­آید.

 • Social Profiles

در این بخش شما قادر هستید آیکون و نشانی هریک از شبکه­های اجتماعی خود را که مایل هستید در فوتر سایت شما به نمایش در بیاید را وارد نمایید.

Social Profiles در enfold

 1. Import/Export

در این قسمت شما می­توانید تنظیمات پوسته را به صورت یک فایل خروجی دریافت کنید و یا اگر تنظیمات پیکربندی پوسته را از قبل دارید در قالب خود تزریق نمایید.

ویرایش صفحه اصلی

برای ویرایش کردن محتوای صفحه اصلی میتوانید بعد از لاگین کردن در وب سایت خود از طریق /wp-admin ، از منوی بالای سایت گزینه نمایش سایت را انتخاب کرده و وقتی صفحه اصلی لود شد، از منوی بالا گزینه ویرایش صفحه اصلی را انتخاب نمایید. با توجه به آموزش های بالا میتوانید صفحه اصلی خود را ویرایش نمایید.

ویرایش صفحه اصلی در enfold

ویرایش اسلایدر

برای درج یک اسلاید جدید باید به منوی LayerSlider در پنل ادمین مراجعه کنید. برای درج اسلاید جدید از منوی add new استفاده کنید. در منوی باز شده اسم اسلاید جدید را تایپ میکنید و بعد از آن گزینه add slide را میزنید. بدین گونه یک اسلایدر جدید ایجاد میشود.

ویرایش اسلایدر در enfold

ویرایش اسلایدر در enfold

بعد از ایجاد یک اسلاید جدید در صفحه باز شده تنظیمات اسلایدر را میتوانید ببینید. در ایجا گزینه های عرض و طول و واکنشگرایی و حداکثر طول و عرض و همچنین گزینه مخفی شدن در صفحات موبایل را میتوانید مشاهده کنید. منظور از واکنشگرایی امکان کوچک شدن اسلایدر برای موبایل و تبلت و صفحات کوچک است.

ویرایش اسلایدر در enfold

در تب اسلاید میتوانید عکس های مربوط به این اسلاید را درج کنید. با توجه به این که این اسلایدر قابلیت نمایش چندین لایه عکس و نوشته را روی هم دارد، شما میتوانید چندین عکس را درج و با انیمیشن های متفاوت بر روی یکدیگر به همراه متن نمایش دهید.

ویرایش اسلایدر در enfold

برای اضافه کردن عکس بر روی click to set کلیک نمایید تا آپلودر عکس باز شود. عکس را آپلود نمایید. بعد از آپلود دکمه select transition را بزنید تا لیست انیمیشن های موجود برای اسلایدر نمایان شود. از میان آنها یکی را انتخاب نمایید.زمان رفت و برگشت اسلاید را هم در باکس های بالا و پایین این دکمه بر حسب میلی ثانیه انتخاب کنید. اسلاید را با دکمه save changes ذخیره کنید.

 ویرایش اسلایدر در enfold

همچنین می توانید قسمت های قبلی آموزش تنظیمات enfold را در لینک های زیر مطالعه نمایید. آموزش کار با قالب enfold قسمت اول و آموزش کار با قالب enfold قسمت دوم

خوب دوستان عزیز آموزش کار با قالب وردپرسی enfold نیز به پایان رسید در صورتی که با مشکل یا سوالی بر خورد کردید همکاران ما در وب ایران در خدمت شما هستند.

نظرات

مسعود

سلام چطور فونت های دلخواه مثل یکان و نازنین رو به قالب سایت بیافزاییم؟؟

با سلام اگر کدنویسی css رو بلد باشید با دستور @fontface می تونید فونت رو روی سایت embed کنید اگر نه میتونید با ساتفاده از پلاگین های لود کردن فونت ، فتون رو به سایتتون اضافه کنید.

Henrysar

Водяной теплый пол допускает применение любого вида чистового покрытия, даже паркета. Вспомним, как выглядит старый деревянный дом. Когда-то он был молодой и красивый, но прошли годы… Без регулярного нанесения антисептиков и влагоизолирующих составов дерево постепенно теряет былой лоск – а было ли у вас на это время и желание? Масляная краска на фасаде не раз отшелушивалась, и не раз приходилось красить заново, несколько циклов покраски через ۲-۳ года – краска лежит слоями. Не очень-то красиво... Основные отличия брусчатки от тротуарной плитки Главная задача наружной двери – надежная защита помещения. Именно исходя из того в качестве материала применяется металл, который является устойчивым к огню, повышенной влажности, стойкий к механическим повреждениям и деформациям. ۱٫ Они прочные. Этот показатель отражает несколько моментов: модуль упругости, прочность на изгиб и на разрыв. Они достаточно высоки. Это подтверждает использование плит ОСБ для строительства домов в сейсмически опасных регионах. Там строения с элементами конструкции из ОСБ показали более высокую прочность по сравнению с их кирпичными аналогами. высокий уровень тепло- и звукоизоляции; Мрамор – это осадочная горная порода. Более мягкая и гигроскопичная по сравнению с гранитом. Собственно мрамор – это известняк с той или иной степенью кристаллизации. Чем она больше, тем плотнее и прочнее камень, но тем он и менее интересен по цветовой гамме. Самые плотные – серые и невыразительные мрамора. Разноцветные сорта мрамора, которые так украшают любой интерьер, по структуре более мягкие. Но это не значит, что они легко поддаются внешним воздействиям. тщательно проверенное качество сборки. Щели между панели вызовут потерю тепла и звукоизоляции; o-remonte.com Ламинат таркетт - это одно из самых прочных напольных покрытий. Ему не страшны дамские каблуки, когти домашних животных, велосипедные колеса и мебельные ножки. Если Ваше чадо, подрастая, начнет кататься по дому на роликовых коньках, Вы не раз оцените преимущества такого пола. В настоящее время ламинат занимает все более приоритетное значение при выборе напольного покрытия для дома. При сравнительно невысокой разнице в стоимости по отношению к линолеумому, ламинат имеет ряд преимуществ, при которых линолеум необратимо уходит на второй план. Ламинат - эстетика элегантного пола, легкость укладки, экологичность, легкость в уходе за полом. Также качественный ламинат не страшится температурных перепадов, устойчивый к вдавливанию и нагрузкам, не обесцвечивается, влагостойкий. Он подходит для любых видов комнат - от детской комнаты и спальни до бассейна или аэропорта - в зависимости от класса износа и от дополнительных характеристик ламината, предоставляемых тем или иным производителем. Ламинат характерен безграничным числом декоров - под дерево, плитку и камень, мрамор и прочее. Простота монтажа ламината достигается при помощи замкового соединения и небольших размеров. Хороший ламинат может служить до ۲۵ лет. Важную роль играет и фактура камня. Для небольших домов актуальны плиты с гладкой обработкой поверхности, в то время как для масштабных зданий прекрасно подходит отделка из «дикого» камня с характерным рельефом. Обычно такие плиты применяют для оформления цокольных элементов, и это неспроста: объёмные отделочные материалы из камня имеют немалый вес, и перегружать ими верхнюю часть здания просто нецелесообразно. Однако если проектом предусмотрено решение отделки бучардированными плитами или плитами с колотой поверхностью, необходимо озаботиться дополнительными креплениями для усиления конструкции. В зависимости от вида древесины, используемой для изготовления фанеры, разделят такие основные вида фанеры как березовую (изготавливается из шпона лиственных пород), хвойную (изготавливается из шпона хвойных пород) и комбинированную. Как правило, фанера считается изготовленной из того вида древесины, из которой изготовлены ее наружные слои. ۱٫ Они прочные. Этот показатель отражает несколько моментов: модуль упругости, прочность на изгиб и на разрыв. Они достаточно высоки. Это подтверждает использование плит ОСБ для строительства домов в сейсмически опасных регионах. Там строения с элементами конструкции из ОСБ показали более высокую прочность по сравнению с их кирпичными аналогами. Темы на форуме: Проанализировав принцип работы механизма рольставен и требования к защите помещения, можно подобрать вариант, который будет оптимальным для вас. Внутреннее утепление здания Утепление пола и потолка в здании из пеноблоков При покупке бамбуковых обоев, необходимо не ошибиться с оттенком. Рассчитать необходимое количество рулонов, стандартная длина одного рулона ۹,۱۴ метров. Для работы по оклеиванию обоев понадобится кисть с мягкой нейлоновой щетиной, пластиковый шпатель, высококачественный виниловый клей. Какой вывод из всего этого можно сделать? Покупать керамзит стоит у крупных продавцов, которые напрямую сотрудничают с заводами-производителями. Цепочка завод-склад-покупатель самая короткая, что исключает различные риски повреждения материала в процессе транспортировки и хранения. Также у серьезных компаний-продавцов есть большой выбор керамзита разной фракции, крытый склад, адекватно работает служба доставки, предоставляются особые условия для оптовых покупателей и строительных бригад. В-шестых, сухие штукатурки могут менять цвет в зависимости от партийного выпуска. Из этого можно сделать вывод, что если в конце работы не хватит совсем немного, то этот кусок может значительно отличаться по цвету. В то же время, готовые типы штукатурки имеют точные оттенки и большую цветовую гамму. восстановить эмаль чугунной ванны Чем отличается вибролитая плитка от вибропрессованной? Эргономика – данное условие касается удобства эксплуатации входной металлической двери, она должна легко открываться, не быть слишком тяжелой, иметь простой, но прочный механизм. Для замедления этого процесса могут использоваться элементы низкой проводимости, в роли которых выступают либо специальные изоляционные материалы, либо сухой воздух, герметично закупоренный в полости конструкции. - Паропроницаемость. Силиконовая пропитка представляет собой состав, образующий на деревянной поверхности идеальный защитный барьер - не пропускающий воду, но благодаря своим пористым свойствам, с легкостью испаряющий лишнюю влагу, впитанную древесиной. Благодаря данному свойству, дерево сохраняет возможность "дышать". Покрытие помогает древесине надолго оставаться свежей и здоровой. Также паропроницаемость покрытия позволяет наносить силиконовые пропитки на ещё влажную древесину. Традиционные алкидные покрытия не являются паропроницаемыми, это мешает остаточной влаге выходить из древесины, поэтому она «поднимает» покрытие, что портит внешний вид древесины и создаёт условия для её намокания и загнивания. Стальная дверь с терморазрывом на полотне, предназначена для коттеджей, частных домов, для помещений с резким перепадом температуры приступать к отделке внутренних помещений и наружных поверхностей можно сразу после возведения каркаса, а после оформления – заезжать и жить; Когда вы выбираете дверь, попробуйте ее открыть и закрыть, если данная операция проходит очень легко и без усилий, это значит, что такая дверь выполнена из тонкого листа, следовательно, от покупки лучше отказаться. Для новостроек Ухаживать за материалом также легко – его можно мыть привычными чистящими средствами. Важно не забывать об обработке вагонки специальными составами на основе масел, которые помогут сохранить все качественны характеристики продукта на долгие годы и защитить от негативного влияния окружающей среды. Как заказать именно тот ремонт, который окупится СС – сульфатостойкий; Почему так получилось? Оказалось, что при установке пластиковых окон на хрущевский балкон было допущено множество ошибок: неукрепленный парапет (может привести к обрушению балкона), пена над козырьком, которая, словно дуршлаг, пропускает воду, заведенный внутрь оцинкованный экран, который пеной залили, а про водоотведение забыли (или не знали?). Первоисточник http://o-remonte.com

BrianPhiva

http://www.harmuth.org/reset.asp?PittsburghSteelers-Ernie-Stautner-Rush-Jersey http://www.uaeleaders.com/reset.asp?MiamiDolphins-Elite-Kenyan-Drake-Jersey http://www.kimikiss.net/reset.asp?PittsburghSteelers-Senquez-Golson-Rush-Jersey http://www.bizwax.net/reset.asp?PittsburghSteelers-Kids-Ladarius-Green-Jersey http://www.theresialai.net/reset.asp?PittsburghSteelers-Mens-Mike-Wagner-Jersey http://www.aspsonlines.com/reset.asp?ArizonaCardinals-Nike-Kurt-Warner-Jersey http://www.harmuth.us/reset.asp?NewEnglandPatriots-Authentic-David-Andrews-Jersey http://www.theresialai.net/reset.asp?DallasCowboys-Game-Zack-Martin-Jersey http://www.harmuth.us/reset.asp?MiamiDolphins-Game-Matt-Moore-Jersey http://www.bizwax.com/reset.asp?PittsburghSteelers-Limited-Carnell-Lake-Jersey http://www.home4yoursite.com/reset.asp?NewEnglandPatriots-Authentic-Kony-Ealy-Jersey http://www.harmuth.org/reset.asp?DallasCowboys-Limited-Taco-Charlton-Jersey http://www.brothers.com.br/reset.asp?DallasCowboys-Mens-Tyrone-Crawford-Jersey http://www.aspsonlines.com/reset.asp?PittsburghSteelers-Big-&-Tall-Donnie-Shell-Jersey http://www.hernangarriga.com.ar/reset.asp?MiamiDolphins-Limited-Mark-Clayton-Jersey

Ferminpossy

Skype evg7773 http://1541.ru Laminine LPGN цена от ۲۸ usd. Опухоли, Аденома, Старость, Раны, Сердце, Нейродермит, Онемения

ابراهیم

با سلام از مطالب سایتتون استفاده کردم خیلی ممنون فقط میخواستم بدونم از کجا می تونم تم برای LayerSlide دانلود کنم البته به جز اون تعداد تم رایگان که در اختیار گذاشته خود LayerSlide با تشکر

Curtissr

nebtajh http://www.wellnessanco.nl/830-adidas-yeezy-350-v2.php http://www.ugtrepsol.es/tenis-valentino-dama-199.php http://www.free-nokia-ringtones-now.co.uk/adidas-nmd-new-005.html http://www.free-nokia-ringtones-now.co.uk/adidas-originals-gazelle-indoor-shoes---dark-greenblack-203.html http://www.lexus-tiemens-arnhem.nl/765-gucci-schoenen-kopen-amsterdam.htm Cartera Hombre Timberland Winter 2016 Nike Air Max Ultra Bw New Balance Schoenen Dames Uitverkoop Zapatos Giuseppe

MerlinBiods

Nike Stefan Janoski Air Max It is something to obtain an iPhone. Having the most benefit from your technology is another. Now you have read this write-up, you should be able to maximize the positive aspects you get through your Apple iPhone. You can also stay away from the stumbling blocks and potential risks that are certain to this bit of technologies.Verified Web Marketing Tactics That You May Possibly Not Keep In Mind Berretto Polo Ralph Lauren Have you been beginning to notice the appearance of unsightly spider veins? There exists a rather simple process just for this that may be reasonably swift as well. Remove the look of these veins and reverse the time by obtaining this treatment accomplished in your meal crack. You possess time to get this done a single! Ray Ban Clubmaster Quanto Costano When you initially get yourself a glass of red wine, look at its shade. This will tell you about precisely what the wine will taste like. Older white wine receives deeper and stronger. Aged reddish wines really fades colored. Exactly how the wines has become older and which grapes were utilised will also modify the shade. Louis Vuitton Iniziali

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.