آموزش نصب و نحوه کار با نرم افزار WampServer 0 دیدگاه

WampServer

این مقاله که مطالعه میکنید فقط برای آشنائی شما با ساختار و نحوه کارائی بصورت کلی نرم افزار تھیه شده است و نحوه نصب ھیچ یک از اسکریپتھا و سیستمھا آموزش داده WampServer نمیشود، زیرا نحوه نصب و اجرا ھر اسکریپت و سیستم متفاوت میباشد.

برای نصب نرم افزار در ابتدا باید آخرین ورژن و نسخه مرتبط با سیستم خود را دانلود کنید که شما میتوانید از اینجا این نرم افزار را بصورت رایگان دانلود نمائید.
پس از دانلود فایل Setup دانلود شده را اجرا کنید و با عکس شماره ١ روبرو خواھید شد:

wamp

wamp

در این عکس شما اطلاعات مرتبط با نرم افزار را مشاھده میکنید و میتوانید گزینه Next را بفشارید.

در مرحله بعد ھمانطور که در عکس شماره ٢ مشاھده میکنید قوانین استفاده از نرم افزار است و قانون حق کپی رایت سازنده که میتوانید تیک گزینه اول را بزنید و شرایط را بپذیرید و گزینه را Next بفشارید.

wamp

wamp

در مرحله بعد و در عکس شماره ٣ مشاھده میکنید که باید محل نصب نرم افزار را مشخص کنید که پیشنھاد میشود آنرا تغییر ندھید و بصورت پیشفرض قرار دھید، پس بدون ھیچگونه تغییر گزینه Next را بفشارید.

wamp

wamp

در مرحله ۴ و در عکس شماره ۴ ، گزینه ھا را بصورت پیش فرض قرار داده و گزینه next را بفشارید.

wamp

wamp

طبق عکس شماره ۵ که مشاھده میکنید نرم افزار به شما تنظیماتی که انجام دادید را نشان میدھد و اگر تنظیمات به درستی است گزینه Install را بفشارید.

wamp

wamp

پس از انجام این پنج مرحله طبق عکس شماره ۶ که مشاھده میکنید نرم افزار در حال نصب میباشد و صبر میکنیم تا مرحله نصب به اتمام برسد.

wamp

wamp

پس از اتمام نصب شما باید ھمانند عکس شماره ٧ پیغام تمام شدن نصب را دریافت کنید ، پس اگر با این صفحه روبرو شدید گزینه Finish را بفشارید تا مرحله نصب به پایان برسد.

wamp

wamp

شما توانستید نرم افزار WampServer را در سیستم خود نصب کنید. منبع : کاکو هاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.